Неподалік Дзвиняча бус зіткнувся з трактором. Постраждали семеро людей

Неподалік Дзвиняча бус зіткнувся з трактором. Постраждали семеро людей

Семеро людей отримали травми різного ступеня тяжкості в результаті автопригоди, яка трапилася близько 18:20 5 листопада на дорозі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, поблизу села Дзвиняч. 

 

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

— При виїзді слідчо-оперативної групи Заліщицького відділення поліції стало відомо, що водій Volkswagen Transporter, рухаючись в напрямку Тернополя, допустив зіткнення із трактором, який їхав попереду в попутному напрямку. У результаті удару водія сільгосптехніки у важкому стані бригада швидкої доправила до реанімаційного відділення. До травматології потрапив і його пасажир, —йдеться в повідомленні.

Надавали медики допомогу кермувальнику та пасажирам із буса. Трьох з них також госпіталізували. При перевірці стало відомо, що водій Volkswagen Transporter на момент аварії перебував у стані алкогольного сп'яніння. Газоаналізатор «Драгер» показав 0,32 проміле алкоголю в його крові. 64-річного чоловіка слідчі поліції затримали за статтею 208 КПК. За даним фактом відкрите кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України.

Відео дня

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що під колеса авто на переході протрапила 12-річна тернополянка.

Читайте також:

П'яний водій збив жінку на Лановеччині і втік

14-річного хлопця на пішохідному в Смиківцях збила автівка

Троє дітей постраждали в аварії на Підволочиському шосе: у водія виявили 2,2 проміле алкоголю в крові

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Василь Олійник
    Даю сто відсотків що у трактора не було світла заду
  • Микола Завірохін
    це ж якою швидкістю треба летіти, що у трактора вирвало колесо? до слова і задні фари і катафоти задні на тракторі бачу

keyboard_arrow_up