Ситуація на дорогах увечері 2 грудня в Тернополі виявилась складною та спричинила неприємні наслідки для водіїв.
Як повідомляють у обслуговуючих підприємствах міста, 2 та 3 грудня вулиці посипали, щоб не було кірки під час опадів. Для виконання роботи на тротуарах застосовують ручну снігоприбиральну техніку, трактори. Працюють і двірники підприємств.
В управлінні ЖКГ вкотре звертаються до водіїв із проханням не залишати автівок на тротуарах та повідомляють, що дії координують в залежності від погоди. Зараз потреби застосовувати техніку немає. У випадку морозів рішення змінять.
Чи прибрали сніг на вашій прибудинковій території? Чи не потрапили ви у неприємності на дорогах? Відповідь залишайте у коментарях.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 27 від 2 липня 2025
Читати номер