Під час оформлення ДТП на Будного знайшли незареєстроване авто

Під час оформлення ДТП на Будного знайшли незареєстроване авто

Аварія за участі трьох авто трапилась на вулиці Будного 16 січня близько 21-ї. На місці події встановили, що водій Daewoo Nexia виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з двома автомобілями – "ВАЗ 2108" та Subaru Legacy.

 

Під час спілкування з винуватцем аварії, 33-річним чоловіком, патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. На тернополянина склали адміністративні матеріали за статтею 126 (керування автомобілем без відповідних документів), статтею 130 (керування у стані сп’яніння), статтею 124 (порушення ПДР, що призвело до пошкодження транспортних засобів), КУпАП. Автомобіль громадянина евакуювали на арештмайданчик.

Під час оформлення ДТП на Будного знайшли незареєстроване авто, фото №1 на сайті 20minut.uaПри перевірці документів та автомобілів – учасників ДТП за наявними базами даних, патрульні встановили, що інший учасник аварії – автомобіль "ВАЗ 2108", з відповідним державним номерним знаком, не зареєстрований.

Інспектори викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин. Автомобіль доставили до Тернопільського відділу поліції, повідомлять у патрульній поліції Тернополя.

Під час оформлення ДТП на Будного знайшли незареєстроване авто, фото №2 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Tamila Grabas
    Урод  п'яний

keyboard_arrow_up