У Тернополі під час руху у водія таксі трапився напад. У салоні були пасажири: що з ними?

У Тернополі під час руху у водія таксі трапився напад. У салоні були пасажири: що з ними?
  • Водія госпіталізували. На щастя, в ДТП ніхто не постраждав, хоча авто виїхало на тротуар.
  • У службі таксі 549 запевнили, що знають про випадок. Інформацію нададуть згодом.
  • З підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу 58-річного таксиста госпіталізували в неврологічне відділення Тернопільської  психоневрологічної лікарні.  

Під час руху водію таксі стало зле. В автомобілі перебували пасажири, повідомив у Фейсбук тернополянин Петро Мельник.

Як з’ясувалось, під час руху автомобіль виїхав на зустрічну і зупинився вже аж на тротуарі. Це водій таксі 549. Ми звернулись у Службу таксі за коментарем. Зокрема, цікавились віком і стажем чоловіка, скільки було в салоні пасажирів та чи не потрібна допомога водієві. Диспетчер пообіцяла передати контакти журналістів адміністрації служби таксі. Мовляв, тільки вони можуть надавати інформацію з цього приводу. Хоча жінка на тому кінці дроту запевнила, що про інцидент знають, і володіють інформацією, що водія забрала швидка.

Відео дня
  • Під час руху транспорту у водія стався напад. Його забрала швидка, - повідомила речниця управління патрульної поліції в області Катерина Метельська. – Внаслідок ДТП, на щастя, ніхто більше не постраждав. У салоні перебувала одна пасажирка. З нею все добре.Деталі та всі обставини з’ясовуватиме слідчий.

Пасажирка, яка їхала в таксі, запідозрила, що у водія є певні проблеми зі здоров’ям, повідомила заступник директора з медичної роботи Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак.
У нього були порушені мова і координація рухів. Водій не міг пояснити пасажирці, що з ним коїться, але авто зупинив.  

  • Бригада медиків, які виїхали на виклик, зафіксували у 58-річного чоловіка підвищення артеріального тиску, - каже Ганна Мончак. - З підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу його госпіталізували в неврологічне відділення Тернопільської  психоневрологічної лікарні.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Мирон Шевчишин
    Знову корона вірус
    Halyna Vashchuk reply Мирон Шевчишин
    Мирон Шевчишин при чому корона?Людині погано стало,Ніхто не застрахований
  • Едуард Яблонський
    Що ти за людина?НАВІЩО !!!
  • Oleksandr Kas
    А собаки до чого
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up