Під мостом біля "шостого" фура в'їхала в Fiat

Під мостом біля "шостого" фура в'їхала в Fiat

ДТП під мостом у сторону вул. Крушельницької трапилось у вівторок, 17 січня, близько 12.00. Там зіткнулись DAF i Fiat. 

- Водій авто DAF не надав переваги у русі і допустив зіткнення з авто Fiat, - повідомляють в прес-службі управління патрульної поліції Тернополя. - Потерпілих у аварії не було. Утворився величезний затор. Водії розійшлись за європротколом. 

Під мостом біля

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up