Проїхати ще можна: коли перекриють дорогу біля Драмтеатру у Тернополі

Проїхати ще можна: коли перекриють дорогу  біля Драмтеатру у Тернополі

Проїзд біля Тернопільського драмтеатру обмежать.Його мали перекрити на місяць з 10 червня по 10 липня. Однак наразі проїхати цією ділянкою ще можна. Журналісти «20 хвилин» дізналися, коли закриють проїзд. 

Біля Драмтеатру мають проводити реконструкцію інженерних мереж. Це ділянка біля перехрестя вулиці Чорновола та бульвару Шевченка. Навколо встановили огорожу та відгородили місце майбутніх робіт зі сторони пішохідної зони.

Хоча рух обіцяли перекрити з 10 червня, проїхати там ще можна. Як розповіли робітники, наразі там проводили підготовчі роботи, встановлювали огорожі, підготували відповідні дорожні знаки. Однак перекриватимуть дорогу вже зранку, 11 червня.

Відео дня

До слова, як повідомляють у міській раді, з 10 червня по 15 липня буде частково перекрито рух транспорту на вулиці Андрея Шептицького. На цьому об’єкті виконуватимуть земляні роботи з прокладанням водопроводу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Виталий Кравченко

    До боли знайоми мисця, сэрдэнько зжымаеться,колы их бачу на ваший сторинци, до рэчи, выпускныкы школы-интэрнату с.Новэ-Сэло 1970 р, и выпусныкы школы-интэрнат м.Бучач 1972 р, видгукнится, будэ мэни прыемно.

keyboard_arrow_up