Вадим Єпур - Всі Статті (1207)

22 травня минає три роки, відколи невідомі у селі Велика Березовиця, що неподалік Тернополя, розбили та підпалили табір ромів. Боячись за власне життя, ті покинули імпровізоване поселення. Журналістам «20 хвилин» вдалося поспілкуватися з тими ромами, яких оминули погроми. Нам показали, як їм доводиться виживати зараз. Вражаючі людські історії та боротьба за існування – у нашому репортажі.

Вартість продуктів знову росте. Дорожчає не лише олія та цукор, а і крупи, молочка, хліб тощо. Журналіст «20 хвилин» порівняв ціни у чотирьох великих мережах супермаркетів Тернополя. Дивіться, що та де дешевше купувати, щоб заощадити!

Біля «Будинку правосуддя» у середу, 12 травня, відбувся черговий мітинг за збереження приміщення районної лікарні. Пікетувальники з плакатами вимагають владу одуматися.  «20 хвилин» неодноразово писали про те, як розвивається конфлікт довкола закладу. І цього разу розповідаємо про те, що змінилося і чи можуть таки вигнати медиків з приміщення. 

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у середу, 12 травня. Найцікавіші рішення, які затвердили – читайте у матеріалі.

У Тернополі чергова паніка навколо банків. У соціальних мережах користувачі обговорюють, що чимало власників депозитів почали поспіхом розривати договори та виводити кошти. Ми дізнались, з чим це може бути пов’язано та чи варто переживати, якщо у вас є депозит.

В Україні за кошти державного бюджету закупили кисневі концентратори для первинної ланки медицини. Хворі з ковідом, які потребують кисневої терапії, зможуть продовжити лікування вдома, маючи концентратор. Область отримала 492 кисневих концентратора для первинної ланки медицини. Журналісти «20 хвилин» дізналися, як саме видаватимуть концентратори тернополянам. Хто їх зможе отримати та за яких умов?

У Тернополі  чимало місць, де можна прогулятися та відпочити. Є чимало місць для розваг з дітьми, прогулянок чи культурного відпочинку. Де можна прогулятись та що подивитись у місті – дивіться у матеріалі.

На Тернопільщині декомунізація почалась одразу після здобуття Україною незалежності. Вулиці, названі іменами радянських правителів та відомих комуністів повернули свої історичні назви. Почала зникати і радянська символіка. Однак і до цього часу відголоски радянського минулого ще лишаються. Дивіться, де саме можна побачити зірки, радянські зірки та мозаїки «зі щасливим комуністичним майбутнім».

8 травня відзначають День примирення та перемоги над нацизмом. Тернопіль постраждав під час воєнних дій. Близько 90% будівель було знищено. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу». На черзі – Тернопіль під час війни і сьогодні.

Аварія сталась на проспекті Бандери у суботу, 8 травня, близько 14:30. Там зіштовхнулися два автомобілі.

keyboard_arrow_up