Вадим Єпур - Всі Статті (1105)

Не в кожній сім’ї наважуються на другу, а то і третю дитину. У той же час є і чимало багатодітних родин. Як це виховувати п’ятьох чи навіть дев’ятьох дітей? З якими труднощами доводиться зіштовхуватися? Про це "20 хвилин" розповіли дві мами-героїні з Тернопільщини.

Коронавірус мутує. У світі вже з’явились кілька різних штамів інфекції. Так, новий «британський» офіційно підтвердили в Івано-Франківську.  Медики кажуть, що ця мутація робить вірус більш заразним. Він легше інфікує людей. Ймовірно, саме тому зростає кількість хворих і в нас, припускають лікарі. Які небезпеки у новому штамі, читайте в матеріалі. 

На центральному майдані міста вже демонтують зимову ковзанку. Вона традиційно тішить тернополян до початку весни.

Тернопіль пережив чимало. Місто страждало від світових війн, репресій, натисків радянської влади. У той же час на центральних вулицях міста проходили різні паради та святкування, масштаби яких вражають і сьогодні. Ми продовжуємо серію публікацій «Ретро в кольорі». Знаходимо цікаві фотографії нашого міста та відновлюємо їм колір.

Усі охочі можуть записатися на безкоштовне щеплення від коронавірусу. Є кілька способів для цього. Ми перевірили, як це зробити. Читайте покрокову інструкцію!

В Україну нарешті прибула перша партія індійської вакцини від коронавірусної інфекції. Також в нас очікують препарати від  трьох інших виробників. Яка ефективність вакцин і що про них кажуть тернопільські медики – читайте у матеріалі.

Сім вершин світу мріє побачити Ростислав Підгірський з Тернополя. І він вже почав це втілювати в життя. У 2018-му хлопець піднявся на найвищу гору Європи, а у лютому цього року піднявся на вершину Африки - Кіліманджаро. Емоціями з подорожі Ростислав поділився з читачами “20 хвилин”. 

Сучасні технології справді дивують. Наприклад, з допомогою додатків можна оживити фотографії. Побачити міміку людини. Неначе у фільмі про Гаррі Поттера фото чи картина оживає. Як могли виглядати відомі історичні постаті, які пов'язані з Тернопільщиною? Дивіться, що з цього вийшло! 

В Україні розпочалась вакцинація від COVID-19. У першу чергу, щеплюють медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірус та працівників ЗСУ. В одній ампулі – десять доз для щеплень. У деяких містах залишається невикористана вакцина, яку просто утилізують. Чи раціонально використовують вакцину у Тернополі? Куди викидають та що роблять з відходами? Відповіді шукайте в тексті. 

Родзинка Тернополя – став у центі міста. Навколо — пляжі для відпочинку, парки та улюблені місця прогулянок тернополян. Але як змінилась набережна за десятиліття? Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу». Цього разу покажемо вам, як змінилась набережна Тернопільського ставу.

keyboard_arrow_up