Вадим Єпур - Всі Статті (589)

Під час карантину багато людей зіткнулися з проблемою придбання побутової побутової техніки. Магазини закриті на карантин. Журналіст «20 хвилин» дізнався, як можна придбати техніку та чи можна це зробити взагалі.

Під час карантину Уряд заборонив людям відвідувати громадські місця, магазина та аптеки без масок. Їх важко знайти в Тернопільських аптеках, тому багато людей замовляють їх в інтернеті та роблять самі. Як перевірити, чи справді ваша маска надійно вас захищає та які не є ефективними – читайте у матеріалі.

З 6 квітня почали діяти нові карантинні обмеження. Вони стали суворіші, як і відповідальність за їх порушення. Чи дотримуються тернополяни карантину та чи виконують правила – читайте у матеріалі.

Благовіщення Українська православна, Єрусалимська, Українська греко-католицька церква, Російська, Грузинська, Сербська, українські помісна та автокефальна церкви і деякі інші святкують 7 квітня за григоріанським календарем. Хоча в країні оголошено режим надзвичайної ситуації у зв’язку з коронавірусом, багато закладів закрили, чимало тернополян на це свято вирушили до храмів.

Тернополянка пані Наталя розповіла у Фейсбук про проблему, яка виникла у неї з укладанням договору з сімейним лікарем. Її персональні дані уже використали для реєстрації в системі, однак вона цього не робила і свої дані нікому не передавала. Що робити в таких ситуаціях та чи могли викрасти дані – дізнавався журналіст «20 хвилин».

Після майже трьох тижнів карантину ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» частково відновило роботу.   Як працюватиме підприємство під час карантину та чи в безпеці робітники, перевірили журналісти «20 хвилин».

Під час карантину різко виріс попит на ряд товарів. Це медичні маски, рукавички, антисептики, ліки, деякі овочі та фрукти. У цей список додалась ще й білизна. Її використовують для дезінфекції приміщень. Чи подорожчала вона в магазинах та чи можна її придбати, дізнавався журналіст «20 хвилин».

У чотирьох медсестер Почаївської районної лікарні діагностували COVID-19. Ще 27 медпрацівників, які контактували з хворими, тепер на обсервації. Наразі у лікарні перебувають лише медики. Чи забезпечена лікарня усім необхідним, як почувають себе хворі та де тепер лікуватимуть людей, коли лікарня закрита – дізнавався журналіст «20 хвилин».  

Під час карантину багато тернополян почали продавати різні засоби індивідуального захисту, антисептики та просто тематичні сувеніри, на які різко виріс попит. Цього разу ми зробили підбірку товарів, які продають тернополяни. Пов’язані з карантином. У фільтрах пошуку ми обрали наш регіон.

Черги з людей в масках можна побачити не лише біля магазинів та аптек, а і біля кіосків з насінням.  Багато пенсіонерів та людей середнього віку приходять, щоб купити насіння для висадки. Журналіст «20 хвилин» дізнався, чи можуть працювати садівничі магазини під час карантину та де можна придбати насіння і саджанці.

keyboard_arrow_up