Вадим Єпур - Всі Статті (501)

Багато тернополян купують різні речі в інтернеті, бо так значно дешевше, або асортимент більший, ніж у місцевих магазинах.  Ми порівняли три популярних поштових перевізники, які надають свої послуги у Тернополі – «Укрпошта» , «Нова пошта» та «Ін Тайм».

Міжнародний турнір з армспорту «Кубок Пушкарів», присвячений пам’яті Анатолія та Андрія Пушкарів, заслужених тренерів України з армспорту, відбудеться у Кременці з 28 лютого по 1 березня. За титул найсильніших змагатимуться учасники різного віку та статі. Усі охочі можуть долучитися до змагань або просто прийти вболівати за спортсменів.

Багато людей займаються колекціонуванням. Хтось збирає монети різних країн, хтось – марки, а хтось навіть скляні пляшки. Цього разу ми підготували підбірку дорогих та незвичних скляних пляшок, які продають тернополяни в інтернеті. Цінники на деякі екземпляри можуть доходити до $1000.

Траншею, де під завалом грунту загинули двоє чоловіків, загородили. Наразі роботи на вулиці Галицькій не проводять. Хоча зранку тернополяни бачили тут робітників, ймовірно, ті встановлювали паркан. Чи продовжить КП «Тернопільводоканал» співпрацю з підрядною організацією, робітники якої загинули, дізнавався журналіст «20 хвилин».  

Похід на прийом до лікаря може забрати багато часу. Тому все частіше люди записуються на візит онлайн. Так, навіть якщо до вашого лікаря буде черга, ви зможете потрапити до нього в зазначений час. Ми підготували інструкцію, як це можна зробити онлайн за кілька хвилин.

Українська мультиплікація для багатьох глядачів, на жаль, не є чимось серйозним. В рік у кінопрокаті з’являються всього кілька картин. Ми зробили підбірку українських мультфільмів, які з’явилися за часів Незалежності. Їх можна подивитися усією сім’єю. Деякі з них викликають приємну ностальгію, а деякі – захоплення.

Новий фізкультурно-оздоровчий комплекс на вулиці Братів Бойчуків відкрили у суботу, 8 лютого. Його фактично збудували «з нуля». На новому майданчику також відбувся перший поєдинок між БК «Тернопіль» та БК «Житомир».

Двоє чоловіків потрапили у земляну пастку вночі 8 лютого на вулиці Галицькій. У траншеї, де вони перебували, трапився зсув грунту. Робітників засипало, і вони не змогли вибратися з-під завалу.  Журналіст «20 хвилин» побував на місці події. Нам вдалося поговорити із іншими робітниками та мешканцями сусідніх будинків. Що вони розповіли – читайте у матеріалі.

Безкоштовні змагання на сноутюбах та лопатах серед молоді відбулись у Savich park у п’ятницю, 7 лютого. Позмагатися та просто розважитися прийшли чимало студентів.

У Тернопільській області завдяки небайдужим людям вдалось зібрати понад 400 тис. гривень на нове обладнання для Тернопільської обласної дитячої лікарні. Сучасне обладнання передали лікарям представники благодійного фонду та представники влади у п'ятницю, 7 лютого. 

keyboard_arrow_up