Вадим Єпур - Всі Статті (2158)

В області фіксують нові випадки закхворювання на коронавірус. 

Багато тернополян вимушені тривалий час залишатися без світла. У декого електроенергії немає по 6 годин. Тож чимало людей купує повербанки аби мати можливість зарядити свої телефони. Тож ми дізналися, скільки вони коштують у магазинах та на ринку, та як відрізняються ціни онлайн.

За даними, які надали офіційно редакції, на облаштування укриттів в тернопільських лікарнях виділили понад 4,5 млн грн. Однак що зробили за ці гроші – показувати відмовляються. Директори медзакладів вказують на міську раду, а та відповідає, що дбає про добробут пацієнтів та працівників. Ми звернулися за допомогою в Міністерство охорони здоров'я.

22 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 24 січня 2023 року. Про це повідомили у ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб».

За даними Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, на території Тернопільської громади 25 січня вранці на дорогах очікується ожеледиця.

Уже минуло майже два місяці, як у Тернополі працюють пункти обігріву. Журналісти «20 хвилин» перевірили, як тут змінилися умови. 

Журналісти «20 хвилин» побували у чотирьох мережах супермаркетів міста та порівняли ціни на різні продукти харчування. Де та що купувати дешеве? Про це у нашому матеріалі!

Пам’ятник Кобзарю біля обласного драмтеатру став одним із символів міста. Як виглядав пам’ятник під час встановлення та що було до нього? Дивіться ретро–фото!

Чимало тернополян через відключення електроенергії вимушені залишатися і без хорошого інтернет–з’єднання. Ми дізналися, що продають у Тернополі для того, аби покращити з’єднання? Скільки потрібно заплатити за хороший інтернет? Про це у матеріалі!

Від ранку 19 січня у місцевих храмах тривають служби. Тернополяни йдуть до церкви, щоб набрати освяченої води. Шукайте себе та знайомих на фото!

keyboard_arrow_up