Вадим Єпур - Всі Статті (2815)

Журналісти «20 хвилин» дізналися актуальні ціни на овочевому ринку міста. За скільки продають несезонні ягоди та як змінилась вартість на овочі та фрукти? Про це у матеріалі!

Відбулись змагання з легкої атлетики VIRTUS Europen Word indor Atletic у місті Реймс, Франція, 21-24 лютого.  Тернополянка Руслана Мурався здобула статус чемпіонки світу. 

В шахрайську аферу потрапила мешканка району. Жінка переказала незнайомцям 41 тисячу гривень. Як не стати жертвою шахраїв? Про це у матеріалі!

Лікарі Тернопільської обласної клінічної лікарні провели складну операцію з видалення пухлини серця. З грудної клітки пацієнта, щоб повністю видалити пухлину. Такий метод застосували вперше в Україні. Як почувається пацієнт? Про це у матеріалі!  

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків 26 лютого. Що це означає? Про це у матеріалі!

До 29 лютого триває прийом документів для участі у конкурсі для отримання фінансової допомоги до 150 000 грн на розвиток ветеранського бізнесу.  Читайте, хто може отримати допомогу та що для цього потрібно. 

Міністерство соціальної політики України пропонує внести зміни до порядку призначення житлових субсидій. Одна з запропонованих норм стосується боржників.

ДТП сталась приблизно о 14:00 біля села Чорний Ліс, Збаразької міської територіальної громади. «20 хвилин» дізналися подробиці.

На бульварі Тараса Шевченка до другої річниці початку повномасштабного вторгнення росії встановили портрети загиблих захисників у російсько-українській війні.  Тернополяни приносять до портретів квіти, щоб вшанувати пам'ять загиблих.

Тернополяни можуть отримувати певні ліки безкоштовно або лише за частину вартості по програмі «Доступні ліки». Журналісти «20 хвилин» створили інтерактивну карту аптек міста, де діє ця програма та дізналися, які типи препаратів доступні. Хто та як може отримати безкоштовні ліки? Про це у матеріалі!

keyboard_arrow_up