Вадим Єпур - Всі Статті (848)

Чи часто ви бачите на вулиці людей, що жебракують? Історій безліч: комусь потрібні гроші на ліки, іншим на їжу, а декому для хворих батьків. От і думай, кому вірити, а кому – ні. Журналісти на собі перевірили, чи вдасться жебракуванням заробити бодай щось, та чи повірять їм звичайні перехожі.

Хто претендує на посади до органів місцевої влади та яка стратегія розвитку Тернопільщини – читайте у матеріалі.

У місті працює чимало секод-хендів, де купують речі тернополяни. Чи дотримуються там карантинних норм та чи безпечно там купувати? Дізнавався журналіст «20 хвилин».

Чимало тернополян та жителів області скаржаться, що на результати ПЛР-тестів на визначення коронавірусу доводиться чекати не один день. Місцеві розповідають також, що часом взагалі бланки з результатами не могли потім знайти, бо, мовляв, їх втратили.  Журналіст «20 хвилин» з’ясував – чому результатів доводиться чекати довго, чи встигає лабораторний центр опрацьовувати великі об’єми біоматеріалів та як вирішують проблеми з затримками результатів.

Пандемія коронавірусу вплинула на багато сфер життя. Ще навесні Тернопільщина була не готова до викликів.  Що змінилося за цей час - проаналізували журналісти “20 хвилин”

У місті триває чимало ремонтних робіт. З понеділка на деяких вулицях будуть починати ремонтні роботи. Що саме мають встигнути зробити до кінця осені та скільки коштів витратили на ремонти – читайте у матеріалі.

На вулиці Тарнавського планують масштабну реконструкцію. Раніше у міській раді повідомляли, що тут перекриють з 15 вересня по 20 жовтня, однак наразі рух по вулиці відбувається у звичному режимі. 

В редакцію "20 хвилин" періодично звертаються читачі, які розповідають про проблеми під час здачі ПЛР-тестування. Чи проходили ви ПЛР-тестування? Чи виникали якісь проблеми? Діліться вашими історіями. 

keyboard_arrow_up