Ремонт доріг: де тривають роботи у Тернополі 5 вересня

Ремонт доріг: де тривають роботи у Тернополі 5 вересня

5 вересня у Тернополі продовжують поточні ремонтні роботи на вулицях міста. Працівники підрядних організацій виконують ремонти дорожнього покриття, тротуарів, міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Про це повідомляють у Тернопільській міській раді

Зокрема, на проспекті Бандери та вулицях Слівенській, Руській, Острозького та Шептицького проводять підготовчі роботи, а саме фрезерування дорожнього покриття, після чого облаштують нове асфальтобетонне покриття для ліквідації ямковості.

Водночас на Торговиці вкладають тротуарну плитку, а на вул. Микулинецькій, 11 тривають роботи з влаштування піщаної основи під колодязь.

Відео дня

У рамках створення безбар’єрного середовища продовжують облаштування пішохідної зони фігурними елементами мощення на проспекті Злуки, 33–37.

Також здійснюють ремонти у чотирьох дворах, зокрема працівники підрядних організацій виконують такі роботи:

  • вул. Клима Савури, 9 – засипка піском теплотраси;
  • вул. Лесі Українки, 18 – влаштування корита проїзду;
  • вул. Київська, 8 – влаштування фігурних елементів мощення на тротуарі;
  • вул. Володимира Лучаковського, 8, 10, 12 – влаштування асфальтобетонного покриття проїзду.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли про ремонт дороги на Стрімкій і Урожайній.

.

Читайте також:

Частково обмежили рух на Стрімкій

На Урожайній тимчасово перекриють рух транспорту

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up