Ремонт доріг та прибудинкових територій: де у Тернополі тривають роботи 28 квітня

У Тернополі 28 квітня поточний ремонт доріг виконуватимуть на двох вулицях, а роботи з благоустрою виконуватимуть за чотирма адресами.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
На вулиці Коновальця, на ділянці між вулицями Рєпіна та Вербицького, проводять фрезування асфальтобетонного покриття великою фрезою. Також підготовчі роботи тривають на вулиці Бродівській, де малогабаритною технікою здійснюють фрезування ремонтних карт.
Окрім підготовчих робіт, на вулиці Бродівській заплановано асфальтування нового покриття.
У сфері благоустрою територій виконують роботи на вулиці Збаразькій, 8-10. Тут облаштовують нові бордюри та здійснюють мощення тротуару фігурними елементами мощення.
Також тривають роботи з благоустрою міжквартальних проїздів та дворів. Зокрема, на пішохідній доріжці між будинками на вулицях Братів Бойчуків, 3 та 15 Квітня, 3А укладають нове покриття. У дворі будинку на просп. Бандери, 82 встановлюють нові бордюри.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що ремонт дороги на Коновальця триватиме до початку травня.
Читайте також:
На Коновальця починають ремонт дороги з розширенням проїзної частини
Оновлюють розмітку на дорозі «Тернопіль — Львів»
«Горбатий міст» частково перекривають через встановлення обмежувача для вантажівок
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
vvexpert vvexpertЛисий далі буде стелити бруківку, війна-війною а бруківку кудись потрібно дівати
-
Andrii AndriiВи що там грузовиками по тих тротуарах їздите,може вже вистачить гроші відмивати.Зробіть один раз якісно і переходьте на нову ділянку де ще нероблено.Ярослава Костюк reply Andrii AndriiAndrii Andrii ви десь бачили ремонт без грузовиків?