Зіткнулися два авто, між учасниками аварії почався конфлікт, у пасажира був пістолет, яким він вдарив по вікні, приїхали патрульні та слідчо-оперативна група. Водії розійшлися за європротоколом, пістолет власник віддав поліцейським. Саме так описують події вечора 26 грудня на вул. 15 Квітня в ГУ Нацполіції в Тернопільській області.
Аварія неподалік нового "Сільпо" на перехресті вул. 15 Квітня та Братів Бойчуків трапилася близько 18.40 у середу, 26 грудня. Читачі повідомляли, що на місці було чотири поліцейських авто. Говорили і про те, що були розбірки. Про це писали деякі тернопільські ЗМІ, але в управлінні патрульної поліції про це не коментували. Що відбувалося на місці аварії на БАМі 27 грудня розповіли в ГУ Нацполіції в Тернопільській області.
- О 18.42 було повідомлення про те, що на перехресті вулиць 15 Квітня та Братів Бойчуків відбулась ДТП між авто Peuget Expert та Mercedes Benz, - розповідають у відділі комунікацій головного управління. - До приїзду поліцейських між учасниками ДТП виник конфлікт. Пасажир авто Mercedes мав при собі пістолет. За попередньою інформацію, на гумових кулях. Він рукоядкою пістолета вдарив по вікну авто Peuget і пошкодив його.
Порозумілися учасники аварії після приїзду патрульних та слідчо-оперативної групи. Водії ДТП оформили за європротоколом. У чоловіка, який мав пістолет, дозвіл на зброю є. Він, як повідомляють в управлінні, його добровільно відав поліцейським для проведення об'єктивної всесторонньої перевірки за даним фактом.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 7 від 12 лютого 2025
Читати номер
Svit Lana
Токарчук Людмила