Швидкість руху на дорогах Тернопільщини «під прицілом» патрульних

Швидкість руху на дорогах Тернопільщини «під прицілом» патрульних

Інспектори патрульної поліції контролюють дотримання водіями швидкісного режиму за допомогою лазерних приладів TruCam.

Прилади TruCam використовуються для вимірювання швидкості руху на аварійно-небезпечних ділянках та місцях. Такими визначені ті автошляхи, де трапляється найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками.

Про це розповідають у Патрульній поліції Тернопільської області.

«Під прицілом» лазеру охоронців громадського порядку у 2023 році опинились 7150 водіїв-порушників.  Керманичи, які перевищили дозволену швидкість під час руху, притягнули до адміністративної відповідальності.

Довідка.
З початку 2023 року у Тернопільській області трапилось 86 дорожньо-транспортних пригод.
В їх результаті 14 людей загинуло, 112 травмувались.
Основні причини ДТП:
  • порушення правил маневрування – 34 %;
  • перевищення безпечної швидкості руху – 25%;
  • недотримання безпечної дистанції – 11%;
  • кермування автівкою у стані алкогольного сп’яніння – 6%;
  • порушення правил проїзду пішохідних переходів – 5 %.
Відповідальність.
Відповідно до частини 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень.

– Дотримуйтесь правил дорожнього руху та будьте відповідальними! – закликають патрульні.

До слова, раніше журналісти «20 хвилин» розповідали, що 25% ДТП на дорогах Тернопільщини трапляються саме через перевищення швидкості. Констатували, що «шумахери» нашої області поповнили бюджет на 40 мільйонів гривень. Саме стільки у 2022 році було внесено до казни у якості штрафів за перевищення швидкості. Також інформували про основні причини аварій у 2023 році.

 

Читайте також:

 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі

keyboard_arrow_up