Сім’я з Львівщини потрапила в смертельне ДТП на Збаражчині

Сім’я з Львівщини потрапила в смертельне ДТП на Збаражчині

Загинув 76-річний чоловік у аварії, що трапилася на Збаражчині біля села Гнидава 23 квітня, близько 14:30

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автомобіля DAEWOO Lanos на автодорозі “Чайчинці-Гнидова”, рухаючись в напрямку смт. Вишнівець, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїздної частини дороги та допустив перекидання транспорту.
В результаті ДТП один із пасажирів автівки загинув на місці пригоди. Кермувальник та двоє інших пасажирів з травмами потрапили до лікарні.

Водій добровільно пройшов медичний огляд у Збаразькій лікарні, здав взірці крові для подальшого проведення судово-медичної (токсикологічної) експертизи. Відповідно до попередніх аналізів, чоловік за кермом був тверезим.

Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 2 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • тойво
    як зїхав на обочину то по ній треба дальше їхати,до повної зупинки.

    з обочини хотів виїхати назад на дорогу,от і перекинувся.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:40 На Тернопільщині зустріли звільненого з полону бійця Олега Кравця 20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up