Смертельний удар лоб у лоб: на Тернопільщині сталася жахлива аварія

Смертельний удар лоб у лоб: на Тернопільщині сталася жахлива аварія
  • Аварія трапилася 9 грудня близько 18.30 між селами Полупанівка та Хмелиськ Підволочиського району.
  • Одна людина загинула, а четверо потрапили у лікарню.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. 52-річний водій автомобіля Opel Zafira не впорався з керуванням та допустив бокове зіткнення із причепом автомобіля Renault Premium. Дане авто рухалося смугою зустрічного руху. Після цього Opel відкинуло і він лоб в лоб врізався в третє авто – Renault Trafic.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Opel Zafira у Тернополі на Automoto.ua.

В результаті удару кермувальник Opel Zafira від отриманих травм загинув на місці ДТП. В лікарню за меддопомогою з переломами та травмами доправили водія Renault Trafic, а також пасажирів з двох інших транспортних засобів.

Відео дня

У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 2 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.

Триває слідство.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними, оскільки на дорогах області ожеледь та ожеледиця. Будьте обачливі на ділянках, позначених дорожнім знаком «Слизька дорога», при проїзді мостів, відмовтеся від ризикованих маневрувань, ні в якому разі не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції.

Подбати про власну безпеку просять і пішоходів. Коли на шляхах ожеледиця, радять рухатися тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях.

В жодному разі не виходьте на проїжджу частину перед автомобілем, що рухається, бо водій просто не встигне загальмувати. Шановні пішоходи, запам’ятайте, що на слизькій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі. В умовах обмеженої видимості, а саме: снігопаду, хурделиці, вас можуть просто не помітити.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • вас
    Цікаво  а  вони  брали  кров  на  наявність  алкоголю  у  того  винуватця  трагедії  який  помер,  може  це  він  був  п'яний,  так  вони  в  тверезих  брали  кров  які  по  ходу  не  порушували  пдр.
  • вас
    "Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 2 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження." Це  я  так  зрозумів  той  водій  який  не  впорався  з  керуванням  і  помер  порушивши  пдр,  бо  виїхав  на  зустрічну  смугу  звідки  його  відкинуло  до  другого  автомобіля  став  винуватцям  тої  трагедії. То  кому  вони  статтю  шють ?
  • Андрій Подвірний
    Дороги посипайте ато сама поліція боїться виїжати на дорогу
  • David Starr
    То як, фура рухалась зустрічною, а водій Зафіри не "впорався із керуванням"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Як вберегтися від укусів кліщів і чим вони небезпечні: розповіла тернопільська лікарка 17:01 Безоплатні курси та заняття з іноземних мов у Тернополі: можливості для дітей і дорослих 16:00 Учениця з Тернополя Мар'яна Дюлай представить Україну на міжнародній Економічній Олімпіаді у Греції 15:00 У Сопільче помітили черепаху Від читача 16:03 Тернопільський обласний центр зайнятості долучився до обговорення безпечного та інклюзивного робочого середовища 14:01 Хурма, гортензія, виноград та капуста: скільки коштує розсада у Тернополі photo_camera 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС 12:00 Світ прощається з Папою Римським: трансляція з похорону понтифіка у Ватикані 11:00 До восьми років в'язниці може отримати тернополянин за крадіжку інструментів 10:00 Готуємо макарони з куркою та запіканку з капустою і спагетті photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Погрібного та Ігоря Горуца 22:01 Топ-10 місць Тернопільщини з неймовірними краєвидами, куди можна поїхати на вихідні чи просто зробити фото 21:00 Хто з тернополян отримав стипендії від Президента України 20:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 19:00 Працюючий Зарубинський спиртзавод виставили на продаж. Стартова ціна 162 мільйони 18:40 На Торговиці дерево впало на припарковані автомобілі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up