Тернопільська пенсіонерка спершу втрапила під авто, а потім - і до суду

Тернопільська пенсіонерка спершу втрапила під авто, а потім - і до суду

Через перехід дороги поза межами пішохідного переходу тернопільська пенсіонерка потрапила до суду. Жінку притягували до адмінвідповідальності, бо та, переходячи дорогу не там, де треба, втрапила під авто.

 

Втім, суд вирішив провадження закрити, адже закінчились строки притягнення її до адміністративної відповідальності.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Renault Kangoo у Тернополі на Automoto.ua.

Сам інцидент, як йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного  суду від 21 грудня, трапився ще 11 липня на вул. Тарнавського близько 23.40.  Тоді тернополянка Марія К. переходила проїзну частину дороги поза межами пішохідного переходу, внаслідок чого автомобіль RENAULT KANGOO  здійснив наїзд на останню, що призвело до його механічного пошкодження.

У судовому засіданні  пенсіонерка вини у вчиненні правопорушення не визнала та просила закрити провадження у справі, у зв’язку із закінченням строків притягнення її до адмінвідповідальності. Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до такого ж висновку.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Нібито «індивідуальний» будинок на Бандери «виріс» уже до чотирьох поверхів 16:07 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 15:20 «Дипломатична посилка» з мільйоном доларів: чоловік із Тернопільщини віддав шахраям 227 тисяч 14:40 Нові правила шлюбу онлайн: що змінює Дія Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:15 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 12 серпня) 14:02 Безоплатні гуртки та секції в Тернополі: як і коли записатися 13:02 Тернопільщина — серед п'яти областей, які отримали понад 80 тонн енергообладнання з Ісландії 12:20 Підозрілий рюкзак виявили біля будівлі СБУ в Тернополі 11:30 Тернополянка Тетяна Адамян стала суперфіналісткою «Незламного Золотого Мольберта» 11:00 У Тернополі працюють чотири фонтани: чому не вмикають решту 10:30 Реабілітація, яка допомагає повертатися до життя: як працює обласна лікарня в Більче-Золотому 09:37 Четверо дітей загинули на дорогах Тернопільщини від початку року 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Романом Лазечком 08:00 Нові 2000 гривень запустять в обіг з 4 вересня: що треба знати 22:00 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up