TruCam у Смиківцях: скільки водіїв "попадає" на штраф

TruCam у Смиківцях: скільки водіїв "попадає" на штраф
  • На в’їзді до Смиківців тернопільскі патрульні влаштували перевірку швидкості водіїв. За кілька годин більше 20 водіїв перевищили швидкість.
  • Поліцейські часто влаштовують перевірку швидкості автомобілістів за допомогою спеціального радара TruCam. Таких у тернопільських патрульніх є три.

Для того щоб запобігати порушенням, на проблемних ділянках часто стоять екіпажі патрульних, які стежать за дотриманням правил, але ні автомобіль патрульних, ні вигляд поліцейського з радаром не зупиняє водіїв які перевищують швидкість. Патрульні біля Смиківців зупиняли автомобілістів за перевищення швидкості. Всього за кілька годин вдалося зупинити більше 20 порушників ПДР.

- На даній ділянці часто стаються ДТП саме через перевищення швидкості, – розповідає заступник командира батальйону патрульної поліції Тернопільської області Андрій Мовчан. – 30 липня та 1 серпня на цій ділянці сталися дві ДТП, де загинуло двоє людей. В межах населених пунктів швидкість автомобіля не має перевищувати 50 км/год. Однак, багато водіїв нехтують цими правилами.

Відео дня

Прилад TruCam, який є сертифікований, здійснює перевірку швидкості автомобіля за допомогою лазера. Як тільки патрульний наводить прилад на автомобіль для визначення швидкості, починається відеофіксація. Вона триває до моменту фіксування номерного знаку автомобіля. Для того щоб притягнути водія до відповідальності – патрульні повинні мати відеозйомку, де зафіксована швидкість автомобіля та номерний знак. Без цих даних притягнути водія до відповідальності неможна.

Якщо водій перевищив швидкість більш ніж на 20 км/год – сума штрафу складатиме 235 гривень, більш ніж на 50 км/год – 510 гривень. За один тиждень на початку серпня до відповідальності за порушення швидкісного режиму на ділянці дороги на в’їзді до Смиківців було притягнуто 150 водіїв.

Патрульні просять водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та не перевищувати швидкість, адже водій несе відповідальність не тільки за себе, а і за навколишніх учасників дорожнього руху.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Діонісій
    притримуватись правил і все буде нормально.
  • David Starr
    Радар-детектор в поміч. Мій старенький Whistler XTR-185 бачить лазер до 2 км і з-за повороту також.
  • Anonymous
    Вимірюють швидкість біля 500 м від знаку "нас.п.", є час щоб зменшити швидкість. Нормально. Підтримую дії полісменів!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Ціною життя врятував інших.... У Києві попрощалися з пілотом F-16 Максимом Устименком 21:03 Ексклюзивні відеокадри із квартири на Вишневецького, де трапилася пожежа photo_camera 20:03 Кілька квартир і півтора мільйона зарплати: як новий прокурор Тернопільщини прокоментував свої статки 19:02 Помер викладач Тернопільського педуніверситету Петро Михальчук Від читача 01:23 Вчителька з Тернополя стала амбасадоркою міжнарожної ініціативи EU Code Week 18:40 Відмивають стіни та дякують Богу, що залишились живі: репортаж із будинку на Вишневецького, де сталась пожежа photo_camera 18:03 У Бучачі народився хлопчик-богатир 17:20 Три випускниці з Тернополя отримали по 200 балів на НМТ 16:45 У Почаєві собака покусав дівчинку: господарю загрожує до двох років в’язниці 16:11 «Все знищено, але Бог зберіг моїх дітей». На Вишневецького згоріла квартира військового 15:35 Тернополяни представили Україну на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби 15:05 Жителя Кременця підозрюють у дезертирстві та поширенні російської пропаганди 14:35 Норвезький журналіст іде 450 кілометрів на підтримку українських медіа photo_camera 14:05 До якої суми зросте мінімальна пенсія у 2026 році 13:35 За умисне вбивство знайомого в Почаєві судитимуть 62-річного чоловіка 13:00 Нетверезий водій на Tesla врізався в дерево та намагався втекти в кущі 12:20 Упокоївся батько митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Анатолій Писик 11:57 У Козівській лікарні тепер є отець-капелан 11:41 Як бізнес Тернопільщини може зменшити витрати на енергоресурси? (Прес-служба компанії Yasno) 11:22 У Бариші чоловік самовільно чистив потічок та отримав кримінальну справу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up