У Тернополі інспектор патрульної служби збив пішохода

У Тернополі інспектор патрульної служби збив пішохода
Працівник Державтоінспекції (ДАІ) скоїв дорожню пригоду на вул. 15 Квітня поблизу АЗС “Калина”. Під колеса службового авто Volkswagen Passat 20 грудня о 23.45 потрапив пішохід. Тепер 24-річного тернополянина лікують у медичному закладі.


До речі, про цю аварію “20 хвилин” повідомив читач. Чоловік також зняв відео дорожньої пригоди, яке виклав на y You Toube.
- Ми не заперечуємо факт аварії за участю нашого працівника, - каже старший інспектор обласної ДАІ Микола Лецкалюк. - Така аварія справді була. Чому сталася ця дорожня пригода, наразі невідомо. Триває розслідування.
Інспектор ДПС, за словами пана Лецкалюка, того вечора їхав "для виконання службових обов'язків". Як пішохід міг потрапити під колеса, з'ясовує слідство.
- Була темна пора доби. Можливо, водія засліпили фари машин, котрі їхали назустріч, - каже пан Лецкалюк. - Наголошую, пішоходам потрібно бути обережними завжди. Перед тим, як вийти на дорогу, слід пересвідчитися у безпеці своїх дій.
Інспектора - 41-річного чоловіка, який працює в органах внутрішніх справ 14 років, відсторонили від роботи, доки триває розслідування.
Травмованого юнака зараз лікують у міській лікарні швидкої допомоги. У нього - закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, пошкодження лівої ноги та забій лівого плеча, повідомив головний лікар міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.
- Стан цього пацієнта - середньої важкості, навіть близький до задовільного, - додає медик. – Увечері 20 грудня, коли чоловіка привезли у нашу лікарню, його поклали у реанімацію. Проте вже наступного дня зранку перевели у травматологію.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (53)
  • Anonymous
    нарешті я дома.даїшнік їхав десь 140-150км. ішов я несам а з дівчиною і її мамою чудом встиг їх відштовхнути а сам під колеса (((((( лікарі казали шо в рубашці родився. всім друзям і лікарям велике спасибі шо нелишили в біді
  • Anonymous
    Найбільше мені сподобався цей абзац: "Інспектор ДПС, за словами пана Лецкалюка, того вечора їхав "для виконання службових обов'язків". Як пішохід міг потрапити під колеса, з'ясовує слідство" Враження таке, що пішохід сам взяв і потрапив під колеса!.
  • Anonymous
    ігорко відкупився і ще відкупиться.незаплатить зарплату працівникам або вижене з роботи як пса без копійки і відкупиться. ігорку совість не мучить?
  • Anonymous
    десь рік тому водій бмв х5 во3020аі збив школяра на переході біля 6 школи і нічого їздить далі.а ви знаєте чому,бо він бувший мєнт,а бувших небуває.ось і відкупився
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Національний кешбек переходить на новий етап: у які терміни треба використати гроші 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень : дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 18:00 У найближчі дні потепліє до +28°, прогнозують грози і шквали Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up