У Тернополі вночі спіймали п’яного водія, який намагався втекти

- 28 березня о 4.30 на вулиці Виговського, патрульні помітили автомобіль "ВАЗ 21093", водій якого порушив Правила дорожнього руху. І
- нспектори подали керманичу транспортного засобу сигнал зупинитися, але чоловік вимогу проігнорував і продовжив рух, не звертаючи уваги на команди про зупинку.
- Уже згодом автомобіль вдалося зупинити.
Під час спілкування з 20-річним громадянином, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова, виражене тремтіння пальців рук.
Патрульні запропонували пройти водієві огляд на стан сп’яніння, але чоловік відмовився від проходження в встановленому законом порядку на місці зупинки транспортного засобу та у найближчому медичному закладі.
На водія 1998 року народження інспектори склали протоколи за ст. 122-2 КУпАП (Невиконання вимог про зупинку) та за ч. 1 ст. 130 ( Керування в нетверезому стані).
Усі матеріали справи надалі передадуть в суд.
Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Герасимчук РостиславЗЕлекторат в дії.Назарко reply Герасимчук Ростиславце до чого?Герасимчук Ростислав reply НазаркоДУМАЙ !!!