Вантажівка з тернопільськими номерами у Вінниці збила насмерть дівчину, яка виходила з трамваю у четвер, 17 листопада, близько 9.00.
Аварія сталася на вулиці Соборній навпроти Торговельно-економічного інституту. Наразі проводять слідчі дії. Відомо, що водій вантажівки із написом "Молокія" — підприємець.
За словами начальника прес-служби Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ганни Олійник, загибла дівчина була співробітником пенітеціарної служби. Працювала психологом.
— Дівчина не вибігала з трамваю, а просто переходила дорогу, — розповідає очевидець трагедії, яка їхала разом із нею. — Чесно, я сама в шоці тому, що могла бути на її місці, якби трохи швидше вийшла з трамваю. Водій вантажівки просто летів на великій швидкості. Я одразу побігла в інститут, щоб викликали швидку.
Начальник прес-служби повідомляє, що, як пояснює водій, його машину занесло на слизькій ділянці дороги, тому йому не вдалося уникнути наїзду на пішохода. Чи був водій нетверезий, покажуть результати освідування. Його повезли у наркодиспансер для здачі крові на аналізи.
Начальник сектору безпеки дорожнього руху Анатолій Самусь розповів, що по Соборній не мають права рухатися будь-які авто, незалежно від того, вантажівка чи легкове. Виключення становлять тільки ті люди, які проживають на цій вулиці та представники підприємств, які, наприклад, обслуговують магазини. Але у них має бути документ, який підтверджує це.
Місце зіткнення — де лежить шапка загиблої. Тобто вантажівка після удару ще протягла жінку з десяток метрів.
Автомобіль належить ЗАТ «Тернопільський молокозавод», повідомили у регіональному сервісному центрі МВС в Тернопільській області.
Водій є працівником філії "Умань-молоко", повідомили у центрі зв’язків з громадськістю ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Авто, яким
збили дівчину - машина доставки.
- Водій має кількарічний досвід саме водієм вантажного авто, - повідомили у
центрі. - Перед виїздом усі водії проходять огляд медика. Інакше на маршрут їх не випускають.
Те ж стосується і авто - техогляд перед виїздом вантажівка також пройшла, запевнили на підприємстві. Що стосується самої аварії – чекатимуть офіційних результатів слідства.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Одному "тупа бабня" винувата, іншому "тернополяни знову показали свою зневагу до інших людей", хоч за кермом не був тернополянин...
Боже, яке болото.
Коли відкрилися двері, він мав УЖЕ СТОЯТИ. І справа навіть не тільки в правах. Це щороку повторюють і в школі на ОБЖ.