В аварії неподалік Великого Глибочка загинули жінка та двоє 17-річних підлітків
28 грудня неподалік села Великий Глибочок сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинули троє людей, серед них двоє 17-річних підлітків. За попередніми даними поліції, легковик Peugeot виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з вантажівкою, за фактом трагедії відкрито кримінальне провадження, триває слідство.
Про це повідомили в поліції Тернопільщини.
За попередньою інформацією, 65-річний водій автомобіля Peugeot не впорався з керуванням і його автівку викинуло на смугу зустрічного руху, де воно врізалося у вантажівку Mercedes-Benz Actros із напівпричепом SCHMITZ SKO 24L.
На момент аварії в Peugeot перебувало четверо пасажирів. У результаті удару невістка водія 1985 року народження, його 17-річна онука та її товариш-одноліток від отриманих травм загинули. Кермувальник із сином отримали легкі тілесні ушкодження.
Водія затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловік попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. За даним фактом слідчі ГУНП в Тернопільській області відкрили провадження відповідно до частини 3 статті 286 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Читайте також:
Сім ДТП за добу: на дорогах області є загиблі та травмовані, поліція закликає утриматися від поїздок
На Тернопільщині через негоду пошкоджені електромережі: тисячі людей без світла
Уночі вулиці розчищали від снігу: скільки техніки працювало
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Mariya KazyukВічна память.