В аварії у Бережанах постраждав неповнолітній водій електросамоката
У Бережанах хлопець 2012 року народження на електросамокаті потрапив під авто. Після зіткнення з легківкою дитину з численними травмами госпіталізували, а обставини аварії з'ясовують правоохоронці.
Деталі аварії повідомили в поліції Тернопільщини.
— За попередніми даними, місцевий житель 2012 року народження, керуючи електросамокатом, виїхав на проїжджу частину дороги та зіткнувся з автомобілем HYUNDAI Kona. Внаслідок ДТП неповнолітнього з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні, — йдеться в повідомленні.
Поліцейські встановлюють обставини події та закликають батьків контролювати дозвілля дітей і нагадувати їм правила безпечної поведінки на дорозі.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Oleksandra BAYSHAДля самокатів і велосипедів повинні бути окремі доріжки як в Європі ,чому немає?