В автотрощі у Колодіївці постраждали троє людей: Toyota та Renault зіштовхнулись лоб у лоб

В автотрощі у Колодіївці постраждали троє людей: Toyota та Renault зіштовхнулись лоб у лоб

Троє людей опинилися в лікарні після аварії у селі Колодіївка Скалатської громади. За попередніми даними, водій Toyota не впорався з керуванням і зіткнувся лоб у лоб із Renault. Поліція встановлює всі обставини ДТП.

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

— Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими сталася у селі Колодіївка Скалатської територіальної громади. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередніми даними, водій автомобіля Toyota не впорався із керуванням допустив лобове зіткнення із зустрічною автівкою марки Renault. Внаслідок ДТП травми отримали водії обох транспорних засобів та пасажирка Renault. Потерпілих госпіталізували, — йдеться в повідомленні. 

В учасників події відібрано кров на вміст алкоголю. Автомобілі поміщені на штрафмайданчик. Слідчі встановлюють обставини аварії.

Читайте також:

На пішохідному переході на Злуки Nissan збив жінку

ДТП на Злуки: водій був п'яний  

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • olenA
    Кількість аварій просто не злічити на цьому повороті ,  як аварій так і купанням у ставку, так само і на іншому повороті в Панасивці… питання коли нарешті там поставлять відповідні знаки і розмітки, щоб люди спокійно ходили по селі і жили
  • Анастасия
    Легкая халтурка на пару часов оплата 7000 рублей срочно нужны люди любого возраста. Жду всех в лс
  • Наталя
    Одна людина адекватна з добрим серцем. Дай боже йому здоров’я. Решта шофера…

keyboard_arrow_up