Відключать світлофор на перехресті Бандери і Татарської (оновлене)
На перехресті проспекту Степана Бандери та вулиці Татарської тимчасово відключать світлофор у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електромережах.
Про це 8 червня повідомила старша інспекторка управління патрульної поліції у Тернопільській області Віталія Щупляк.
— На місці також будуть присутні патрульні та, у разі ускладнення дорожньої обстановки, здійснюватимуть регулювання дорожнього руху, — йдеться у повідомленні.
Оновлення в 12.08
— Рух відновлено. Світлофори працюють, — повідомили в патрульній поліції.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.