Як зараз їздити на кільці біля «Рогатки», пояснює патрульна поліція

Як зараз їздити на кільці біля «Рогатки», пояснює патрульна поліція

На важливій транспортній розв'язці в районі «Рогатки» запровадили тимчасову схему організації дорожнього руху.

У патрульній поліції роз'яснюють тимчасову схему організації дорожнього руху на транспортній розвʼязці вулиць Микулинецької— Торговиці— Князя Василя Костянтина Острозького — Гайової — Замонастирсько.

— Звертаємо увагу, що на даному перехресті організовано рух по колу, про що й інформує дорожній знак 4.10 «Круговий рух», — йдеться у повідомленні патрульної поліції Тернопільської області.

Патрульні нагадують, що відповідно до ст. 41 ЗУ «Про дорожній рух», перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Відео дня

— Закликаємо водіїв бути уважними, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну та неухильно виконувати вимоги правил дорожнього руху  Про наступні зміни щодо організації дорожнього руху повідомлятимемо додатково, — йдеться у повідомленні.

У Тернопільській міській раді зазначають, що схема руху — тимчасова. Вона діятиме на час виконання ремонтних робіт. Про наступні зміни щодо організації дорожнього руху повідомлятимуть додатково.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на транспортній розв'язці вулиць Микулинецька, Торговиця, Острозького, Замонастирська та Гайова розпочали ремонтні роботи. Там мають відновити дорожнє покриття, а також змінити організацію дорожнього руху.

 

Читайте також:

На «Рогатці» буде головне кільце: розв’язку почали ремонтувати

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up