Закривають рух мостом через річку Стрипа на обході міста Зборів

Через ремонт мосту з 7 серпня закривають проїзд ділянкою траси М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська.
Про це повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Тернопільській області.
— Із 7 серпня 2023 року буде заборонено рух усіх видів транспорту мостом через річку Стрипа на обході міста Зборів (км 31+986). Стартує ремонт аварійної штучної споруди, — йдеться у повідомленні.
З огляду на стратегічну важливість траси М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська для логістики області та країни, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області ініціювала невідкладний ремонт мосту, адже він перебуває в аварійному стані.
Планують замінити прогонову будову, відремонтувати опори, влаштувати перехідні і розподільчу плиту, тротуари, нанести гідроізоляцію та захисне покриття тротуарів, провести антикорозійний захист підмостових поверхонь, влаштувати 2 шари асфальтобетонного покриття, нанести розмітку, встановити нове бар’єрне і перильне огородження.
Роботи виконуватимуть за кошт Європейського інвестиційного банку.
Поруч із мостом побудовано тимчасову об’їзну дорогу, яка здатна витримати як легкові авто, так і вантажівки. Рух нею буде здійснюватися у 2 сторони.
Дорожники просять водіїв бути уважними на ремонтованій ділянці траси, зважати на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися їхніх вимог. Прогонова будова мосту буде демонтована!
36-метровий міст через річку Стрипа був збудований у 1986 році. Він перебуває в аварійному стані. Серйозні пошкодження можуть призвести до руйнування переправи. Відбулася руйнація прогонових балок, карбонізація бетону і значна корозія арматури споруди.
Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що на дорозі Тернопіль – Скалат – Жванець ремонтують аварійний міст.
Читайте також:
Де ремонтують дороги у Тернополі 4 серпня
На Гайовій перекрили рух через ремонт: скільки коштують роботи та хто платить
У Тернополі частково перекриють рух транспорту на вулицях 15 Квітня та Микулинецькій
На дорозі Тернопіль – Скалат – Жванець ремонтують аварійний міст
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.