10 200 грн штрафу дав суд водію Toyota Camry та позбавив його права керувати транспортом строком на один рік за п’яну їзду у липні. Спійманий чоловік переконував, що за кермом була його дружина.
Окрім того, на вимогу патрульних представитись, казав називати його «мой господин».
Інцидент, як йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного суду від 7 серпня, трапився 2 липня 2017 близько 2-ї ночі. Зупинили водія на вулиці Мазепи.
В судовому засіданні 17 липня 2017 року водій вини не визнав, казав, що за кермом була його дружина. Мовляв, коли патрульні почали переслідувати його авто, дівчина налякалась, бо не мала при собі посвідчення водія і пересіла на пасажирське сидіння збоку. А він - сидів ззаду.
Натомість патрульні свідчили у суді, що вночі 2 липня отримали орієнтування на нетверезого водія Toyota Camry. Коли ж наздогнали, водій дверей не відчиняв, почав пересідати на заднє сидіння. Назватись відмовився, хамив. Відмовився і проходити огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння. Після чого водія затримали та доставили в відділення поліції, де і встановили особу, склали протокол про адмінправопорушення.
Окрім того, на місце приїжджала і компанія водія, з криками.
Схожі свідчення дали і свідки - двоє з яких бачили, як водій перелазить на заднє сидіння, а двоє підтвердили, що чоловік відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння.
Корисне посиланняАктуальні пропозиції купити Toyota Camry від 4200$ на Automoto.ua.
Суд не повірив ні водію, ні його адвокату в апелюванні до помилок патрульних, і визнав винним чоловіка за ст. 130 КУпАП, дав штраф. Щоправда, тепер водій оскаржує цю постанову у Апеляційному суді – апеляція надійшла 15 серпня.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 14 від 2 квітня 2025
Читати номер
Діонісій
Ігорко Ігорко
statat reply Ігорко Ігорко
Volodymer
Яке право взагалі мали так звані мусорята встановлювати особу пасажира, який на задньому сидінні? Вони не знають, що таке закон, і права людини? А конституцію читали, де вказано про недоторканність особи!
Якщо немає водія - їх обовязок - чекати доки він появиться, а не предявляти невідомі звинувачення пасажирам! Якщо пасажир ззаду стверджував, що водій пересіла на пасажирське сидіння і не має посвідчення - мусорята повинні в це вірити, якщо немає відеодоказів, які стверджують протилежне - ці докази повинні бути предявленні пасажирам, і водію на місці, а не в суді!
Якщо пасажир сказав його називати - "мій господин" - мусорята мали виконати його вимогу, вона не заборонена законом - так як вони Служать Народу України, а не навпаки, і повинні виконувати будь-яку законну вказівку громадянина України! Мусорята повинні весе вести чемно і виховано - вони на службі, а от громадяни - фізичні особи - мають повне право звертатися до мусорят, як їм захочеться, бо вони платять їм зарплату в виді податків!
Суду який прийняв незаконне рішення проти пасажира - ГАНЬБА!
В даному випадку потрібно подавати апеляції на незаконні дії мусорят, і не вірне рішення суду нижчої інстанції!
dsssddsss reply Volodymer