Дітям

У 2020 році в Тернополі продовжаться роботи з ремонту існуючих спортивних майданчиків та влаштування нових дитячих ігрових зон. За рік планують встановити 29 нових ігрових майданчиків. А 12 існуючих майданчиків для гри відремонтувати в найближчі роки.

14 лютого відзначають Міжнародний день дарування книг. З цього приводу Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації запрошує усіх взяти участь у флешмобі #подаруй_дитині_книгу.

 Діток молодшого та середнього шкільного віку запрошують взяти участь у спортивно-розважальному заході "Зимові забави". Перший такий захід відбудеться уже сьогодні, 15 січня о 15.00 на бульварі Д. Галицького.

До 19 січня у Тернополі триватиме обласний тиждень науки і техніки.

Діти тернопільських військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, отримають подарунки від ровесників з української діаспори світу. Вручать пакунки 11 січня в УД «Перемога».

Малювати фарбами і вовною, пластиліном та ниткою, створювати об’ємні  іграшки з натуральної вовни, ялинкові прикраси, знімати мультики з власноруч створених героїв, брати участь у різних мистецьких конкурсах та благодійних проєктах мають змогу учасники творчої студії «ДИВОтворчики».

Уже 14 рік поспіль у Тернополі провели доброчинну акцію «Миколай про тебе не забуде». Долучитись до неї могли всі охочі, аби допомогти святому Миколаю Чудотворцю принести подарунки для тих, хто найбільше цього потребує. З 10 до 19 грудня у храмі святого священомученника Йосафата діяла Фабрика святого Миколая. Подарунки для понад 2000 юних тернополян, які належать до категорії соціально незахищених, готували та розвозили численні помічники святого Миколая. Долучилася до цього і журналістка «20 хвилин».

Казковий благодійний вечір «Різдвяні традиції» відбудеться 23 грудня о 16.00 у «Natura гастропаб», що на вулиці А. Шептицького, 11. У програмі – авторські читання від письменниці та казкарки Ірини Мацко для дітей 5-10 років, а для батьків – безкоштовний майстер-клас від психолога Ірини Білик.

Тернополяни знову мають змогу долучитись до доброї справи та запросити на Різдвяні свята у свою родину діток, які виховуються в інтернатних закладах. Аби взяти дитину, вам потрібно написати заяву, надати копії паспортів, довідки про те, що не перебуваєте на обліку у лікаря-психіатра і нарколога та про відсутність судимості. А також акт обстеження умов проживання.

Презентація підсумків проєкту «Історії тих, хто бачить серцем» відбулася у Тернопільській міській ЦБС  у Міжнародний день незрячих, Всесвітній день добра, в рамках IV міжнародного кінофоруму Film Wave/КіноХвиля. Спеціально для діток із проблемами зору записали хрестоматію для 3-4 класів та спільно вигадану казку «Соломійка в країні Байдужості».

keyboard_arrow_up