Дітям

Катехитичний клас працюватиме щонеділі для найменших тернополян та гостей міста. 

У картонних коробках найкраще те, що з їх допомогою можна зробити щасливою майже будь-яку дитину. А з певного віку можна просто дати дитині коробку, ножиці, скотч і показати одну з фотоідей нижче, а вона усе зробить сама. Ну, або ви на годину-дві будете мати краплину спокою. Отже, що можна зробити зі звичайних картонних коробок, щоб ощасливити дитину?

Ім’я має сакральне значення для людини. В нашій області давно поширена тенденція давати новонародженим малюкам старовинні імена, або ж запозичені з інших держав чи культур. Рейтинг щороку змінюється. Якими традиційними та рідкісними іменами називали діток на Тернопільщині від січня цього року? Читайте у нашому матеріалі.

Дітей Тернопільщини запрошують на зустріч із зірками. Участь у заході безкоштовна

Від місяця до півроку триває адаптація до дитячого садочка у малечі 2,5-3 років. Батькам важливо знати особливості цього процесу, аби полегшити, а не ускладнити його для своєї дитини.

Літній табір «Збиранка» організували у Тернопільській школі №14 ім. Богдана Лепкого для дітей віком 10-15 років

Відпочинок на морі чи в горах, скоріш за все, доведеться відкласти на більш пізній час. Все через війну, яка лютує в Україні. Проте альтернатива гаджетам все ж є. Ми зібрали корисну інформацію про літні табори, які працюватимуть на Тернопільщині

Веселі канікули в час війни – це новий виклик для аніматорів, який вони безсумнівно прийняли і розпочали свою діяльність в нових умовах, створених війною.

В протирадіаційному укритті є місця для ігор, сну та туалети.

Понад пів сотні дітей вирушили на літній відпочинок. Це діти вимушено переміщених осіб та загиблих у російсько-українській війні захисників.

keyboard_arrow_up