Дітям

Мережу пришкільних таборів для літнього відпочинку учнів закладів освіти у 2019 році 22 травня затвердив виконком Тернопільської...

Цікаву святкову розважальну програму «Завітала в музей казка» проведуть для дошкільнят та учнів початкових класів 1 червня...

Упродовж червня у Тернопільскому обласному краєзнавчому музеї школярі мають нагоду цікаво й пізнавально провести початок...

Готувалися з ентузіазмом до зустрічі Різдва юні тернополянки – учасниці творчої студії «Дивотворчики». Разом із своїм керівником...

Нову книгу «Казки омріяного краю» із серії «Скарби Файного Міста», аудіоказки Ірини Мацко «Як Ян врятував Тернопіль» і «Чарівник Тернового міста», мультфільм-легенду «Двометрові люди» представили в Центральній міській бібліотеці в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля». 

Благодійний фонд "Майбутнє сиріт" розпочинає акцію "Запроси дитину з інтернату на свята у родину". Кожна сім'я може долучитися до події і подарувати дитині затишні зимові канікули та новорічно-різдвяні свята. Реєстрація триває до 20 грудня.

Спробувати свої сили у веденні відеоблогу можуть діти віком 9-12 років. Конкурс триматиме до 20 грудня. Переможців чекають приємні призи.

До святкових новорічних дійств батьки маленьких тернополян готуються заздалегідь. Вже з кінця листопада шукають карнавальні костюми для своєї малечі.

Казкове дійство «Ми чекаємо Миколая» відбуватиметься у Тернопільському театрі актора і ляльки 16-19 грудня. А вже з 22 грудня дітей і їхніх батьків запрошують взяти участь у ранку «Новорічні забави у Диканьці» і переглянути виставу «Дивовижні перетворення».

Квест-вікторину на знання народних ремесел для учнів Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети організовує 27 жовтня об 11.00 Творча майстерня «Палітра тепла». Переможці отримають сертифікати на участь у майстер-класах.

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.

У центрі міста кожен ласун може знайти для себе щось особливе. Смайлики, квадратики,ромашки, сердечка - карамель різного розміру та вигляду. Тут також виготовляють ірис, шербет, маршмелоу, желейки та желе.

Ділилися на курені, змагалися у кмітливості, відповідаючи на запитання про запорожців, малювали справжнього козака, учні 3-Б класу Тернопільської школи №4 під час презентації книжки Ірини Мацко та Богдана Мельничука «Гомін волі. Козацький скарб», що відбулась у Центральній міській бібліотеці Тернополя.

Дарували подарунки, визначали переможців за результатами гри, хвалили учасників у Центральній міській бібліотеці Тернополя у перший день фестивалю Бібліофест -VIII: «Тернопільські читання по-особливому». Так підбили підсумки та нагородили переможців літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов». Нагадаємо, що він тривав з 24 липня до 15 вересня і був розрахований на дітей віком від 5 до 17 років. Свої творчі сили спробували 57 дівчаток та хлопчиків, які надіслали 86 робіт. Твори фіналістів будуть надруковані у збірнику.

keyboard_arrow_up