Дітям

Мешканці одного замінили пісок у пісочниці, пофарбували гойдалки і шини, огорожу, зібрали сміття

Презентація збірки казкариків «Наші перші казки», створеної учасниками літературної студії «Майстерня казки», відбудеться...

Більше десятка маленьких тернополян вчилися простій техніці розпису великодніх яєць у неділю, 25 березня у  «Козі».

Алісія Захарко - життєрадісна, весела і жвава дівчинка. Саме такі позитивні емоції Алісія і передає через свої роботи. Дівчинці...

Показ анімації від фестивалю Linoleum відбудеться  у Тернополі 15-17 лютого.

Готувати шоколадне тістечко у вигляді сердечка вчилися діти у суботу, 10 лютого, у «Козі». Участь у майстер-класі взяли близько десяти юних кондитерів.

Шукали книжки з завданнями, програмували, виконували завдання, щоб намалювати героя улюбленої комп'ютерної гри,  розгадували секретні коди і лабіринти діти під час майнкрафт-квесту в одній з книгарень міста

Щорічний захід  "Ялинка міського голови" цього року відбудеться 13-14 січня у ПК "Березіль". На свято запросять дітей з соціально незахищених категорій, дітей переселенців, дітей учасників АТО та обдарованих дітей.

Близько 20 маленьких читачів прийшли на майстер-клас зі створення книжки спогадів до 10-річчя книгарні «Є» у суботу, 23 грудня.

Життя кольорове попри всі труднощі, із якими нам доводиться зустрічатися. «RIA плюс» продовжує соціальну акцію – цикл мотиваційних публікацій про те, як живуть особливі дітки, яких успіхів вони досягають завдяки підтримці рідних і небайдужих людей.

Майже 400 подарунків для дітей військових та полеглих бійців Тернопільщини підготували їхні ровесники з української діаспори Спілки української молоді (СУМ).  Подарунки всі іменні  - це рюкзак, напакований одягом, канцелярією, іграшками, солодощами. Крім цього в "Палац Кіно", де вручали подарунки, дітям показали мультфільм "Микита-кожум'яка".

Приємну несподіванку для хворих діток – пацієнтів хірургічного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні зробили напередодні свята Миколая учасники творчо-мистецької групи "Євген Удін і Компанія". Щоб підняти настрій малечі, допомогти повірити у те, що життя триває у всій його красі, «Удін і Компанія» привезли у подарунок картини, намальовані учасниками художньо-мистецьких пленерів та учнівських олімпіад.

Для дітей із багатодіних сімей, з малозабезпечених сімей та дітей з особливими потребами 19 грудня зробили подарунок: у Тернопільському обласному театрі актора і ляльки показали безкоштовно виставу та вручили дітям солодощі.

У Тернополі, 19 грудня, пройшов XXIII фестиваль творчості дітей  з особливими потребами "Повір у себе". На фестивалі діти з особливими потребами продемонстрували свої таланти: танцювали, співали, показували акробатичні номери,  а також представили свої вироби на виставці творчих робіт.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up