Дітям

До Дня захисту дітей тернополяни організували акцію під назвою "Ми разом". За умовами діти мають намалювати та надіслати свої малюнки малюкам в реабілітаційний центр.  Як долучитись до акції та як коректно розповісти дитині про інвалідність, читайте у матеріалі. 

Із 1 червня дитячі садки в Тернополі відновлюють роботу після карантину.  Тривалий час малюки провели на ізоляції, в компанії лише рідних людей. Як вберегти дітей від стресу та полегшити адаптацію до соціуму, пояснює практичний психолог вищої категорії, психотерапевт Світлана Кухарук. Публікуємо розмову із експертом у форматі "питання-відповідь".

З 29 травня по 7 червня 2020 року проходитиме VII Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Ківнофест», який у цьому році відбудеться в онлайн-форматі.

У вересні цього року новозбудований садок планують здати в експлуатацію.

Карантин вніс свої корективи в життя не лише дорослих, але й дітей. Непосид важко втримати дома, але зараз це дуже потрібно. Ми запропонуємо декілька ідей, як зробити домашнє дозвілля трішки цікавішим.  

Уже з 21 травня усі абітурієнти України складатимуть ЗНО. Спробувати свої сили можна 21 березня - на пробному ЗНО з української мови та літератури. Коли складати ЗНО, як все буде проходити та які нововведення, дізнавалися «20 хвилин.

У 2020 році в Тернополі продовжаться роботи з ремонту існуючих спортивних майданчиків та влаштування нових дитячих ігрових зон. За рік планують встановити 29 нових ігрових майданчиків. А 12 існуючих майданчиків для гри відремонтувати в найближчі роки.

14 лютого відзначають Міжнародний день дарування книг. З цього приводу Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації запрошує усіх взяти участь у флешмобі #подаруй_дитині_книгу.

 Діток молодшого та середнього шкільного віку запрошують взяти участь у спортивно-розважальному заході "Зимові забави". Перший такий захід відбудеться уже сьогодні, 15 січня о 15.00 на бульварі Д. Галицького.

До 19 січня у Тернополі триватиме обласний тиждень науки і техніки.

keyboard_arrow_up