Дітям

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено...

У центрі міста кожен ласун може знайти для себе щось особливе. Смайлики, квадратики,ромашки, сердечка - карамель різного...

Ділилися на курені, змагалися у кмітливості, відповідаючи на запитання про запорожців, малювали справжнього козака, учні...

Дарували подарунки, визначали переможців за результатами гри, хвалили учасників у Центральній міській бібліотеці Тернополя...

Про казкового персонажа Бурмотійка, зворушливі історії, які лягли в основу книжки «Баба Сяба» розповіла відома тернопільська письменниця і журналістка Валентини Семеняк на презентації своїх нових книжок для дітей.

Новий 39-й театральний сезон у Тернопільському обласному академічному театрі актора і ляльки відкриють вже 23 вересня. До уваги юних тернополян лялькарі готують прем’єру вистави «Легкий слон» за п’єсою Михайла Сафронова та режисурою Дмитра Татарінова. Тривалість 45 хвилин. Постановка буде цікавою для дітей віком від 4 років. Початок вистав о 12.00 та 14.30. Вартість квитків на прем’єрні покази становить 30 гривень, на вистави діючого репертуару – 25. 

Танцювальну студію для дітей, віком 4-6 років, у Тернопільській обласній філармонії при академічному ансамблі танцю «Надзбручанка» відкриють 1 жовтня.

Від місяця до півроку триває адаптація до дитячого садочка у малечі 2,5-3 років. Батькам важливо знати особливості цього процесу, аби полегшити, а не ускладнити його для своєї дитини.

13-річний Микола Бучинський захоплюється відеомонтажем, зйомкою відео, а також акторською майстерністю. Про своє хобі хлопчик розповів «20 хвилин».

40 діток воїнів АТО відправились в двотижневу поїздку до Литви 12 серпня. На них чекає активний відпочинок, щоденні екскурсії, атракціони і багато нових знайомств.

Благодійна акція на підтримку 20 випускникам із 6-ти дитячих будинків Тернопільщини стартувала 22 липня на Театральній площі. Велозаїзд провели за маршрутом Театральний майдан-Топільче-парк Шевченка-Циганка і знову повертаються до Театральної площі.  

Десятирічна Валерія Дзюбинська уже три з половиною роки займається блогерством.  Про те, як в такому юному віці стати успішною і почати заробляти свої гроші, дівчинка поділилася з журналісткою «20 хвилин»

Національний проект «Місто професій» відбувся в суботу, 30 червня, в парку  ім. Шевченка.  Лікарі, рятувальники, полісмени, лісоруби і багато-багато інших професій представляли сьогодні. Кожна дитина змогла «влаштуватись на роботу» і спробувати себе в тій чи іншій професії.

Від рятувальника до діджея – маленькі тернополяни зможуть на один день влаштуватися на роботу на проекті «Місто професій», який відбудеться 30 червня у парку ім. Шевченка Вхід дорослим тільки у супроводі дітей

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up