Дітям

Сімейний благодійний легкоатлетичний забіг «Добрий RUN» відбудеться 1 червня.

У парках міста є багато дитячих майданчиків, де діти разом з батьками проводять свій вільний час. Однак чи всі вони в хорошому стані, доступні для всіх дітей та головне – чи безпечні? Дивіться у нашому репортажі.

Для маленьких глядачів театр відновлює показ вистав по середах та неділях!

До Дня Європи в рамках акції «Україна – Європі» тернополяни планують передати літературу у місто Лєгніца.   Збір книг триватиме до 13 травня.

На Театральному майдані Тернополя триває акція, в рамках якої дитячі патріотичні малюнки обмінюють на іграшки. 

Коли наприкінці лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення, 18-річна Таня Чаприк з села Іване-Пусте на Чортківщині вирішила допомагати українським діткам та відволікати їх від війни. Вона створила телеграм-канал, у якому щодня публікує власноруч записані аудіоказки та притчі для малечі.

В Україні для дітей віком від 3 до 6 років запрацював онлайн-садок. Як тернопільська малеча може до нього долучитись – читайте далі.

Корисні ресурси, що допоможуть батькам відволікти діток під час перебування в укритті

Казкою про принцес нині навряд когось здивуєш, однак київському видавництву «Рідна мова» таки вдалося це зробити. Там надрукували дитячий комікс «Принцеса+принцеса», що відразу викликав шквал негативу і критики в Україні, та й Тернополі також. Книжка письменниці Кейті О’Нілл розповідає про пригоди двох дівчат-принцес, які закінчуються їхнім весіллям. Комікс, за словами деяких батьків, присвячений темі одностатевого кохання і підриває інститут сім’ї в Україні. Та чи це насправді так? Чи є скандальне дитяче видання у Файному? Що думають батьки маленьких тернополян про книгу ? Чи шкодить дітям читання такої літератури, у якій є натяки на гомосексуальні стосунки, коли починати розмову із малюками на «ці» теми? 

В Україні триває реформа дитячих будинків та інтернатів. Усі вони мають зникнути. Куди ж будуть відправляти діток? Однією із альтернатив є патронатна сім'я. Що це таке? Як стати патронатним вихователем і скільки платять?  Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися із патронатною вихователькою з  Кременеччини. 

keyboard_arrow_up