Дітям

Нову книгу «Казки омріяного краю» із серії «Скарби Файного Міста», аудіоказки Ірини Мацко «Як Ян врятував Тернопіль» і «Чарівник...

Благодійний фонд "Майбутнє сиріт" розпочинає акцію "Запроси дитину з інтернату на свята у родину". Кожна сім'я може...

Спробувати свої сили у веденні відеоблогу можуть діти віком 9-12 років. Конкурс триматиме до 20 грудня. Переможців чекають...

До святкових новорічних дійств батьки маленьких тернополян готуються заздалегідь. Вже з кінця листопада шукають карнавальні...

Казкове дійство «Ми чекаємо Миколая» відбуватиметься у Тернопільському театрі актора і ляльки 16-19 грудня. А вже з 22 грудня дітей і їхніх батьків запрошують взяти участь у ранку «Новорічні забави у Диканьці» і переглянути виставу «Дивовижні перетворення».

Квест-вікторину на знання народних ремесел для учнів Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети організовує 27 жовтня об 11.00 Творча майстерня «Палітра тепла». Переможці отримають сертифікати на участь у майстер-класах.

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.

У центрі міста кожен ласун може знайти для себе щось особливе. Смайлики, квадратики,ромашки, сердечка - карамель різного розміру та вигляду. Тут також виготовляють ірис, шербет, маршмелоу, желейки та желе.

Ділилися на курені, змагалися у кмітливості, відповідаючи на запитання про запорожців, малювали справжнього козака, учні 3-Б класу Тернопільської школи №4 під час презентації книжки Ірини Мацко та Богдана Мельничука «Гомін волі. Козацький скарб», що відбулась у Центральній міській бібліотеці Тернополя.

Дарували подарунки, визначали переможців за результатами гри, хвалили учасників у Центральній міській бібліотеці Тернополя у перший день фестивалю Бібліофест -VIII: «Тернопільські читання по-особливому». Так підбили підсумки та нагородили переможців літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов». Нагадаємо, що він тривав з 24 липня до 15 вересня і був розрахований на дітей віком від 5 до 17 років. Свої творчі сили спробували 57 дівчаток та хлопчиків, які надіслали 86 робіт. Твори фіналістів будуть надруковані у збірнику.

Про казкового персонажа Бурмотійка, зворушливі історії, які лягли в основу книжки «Баба Сяба» розповіла відома тернопільська письменниця і журналістка Валентини Семеняк на презентації своїх нових книжок для дітей.

Новий 39-й театральний сезон у Тернопільському обласному академічному театрі актора і ляльки відкриють вже 23 вересня. До уваги юних тернополян лялькарі готують прем’єру вистави «Легкий слон» за п’єсою Михайла Сафронова та режисурою Дмитра Татарінова. Тривалість 45 хвилин. Постановка буде цікавою для дітей віком від 4 років. Початок вистав о 12.00 та 14.30. Вартість квитків на прем’єрні покази становить 30 гривень, на вистави діючого репертуару – 25. 

Танцювальну студію для дітей, віком 4-6 років, у Тернопільській обласній філармонії при академічному ансамблі танцю «Надзбручанка» відкриють 1 жовтня.

Від місяця до півроку триває адаптація до дитячого садочка у малечі 2,5-3 років. Батькам важливо знати особливості цього процесу, аби полегшити, а не ускладнити його для своєї дитини.

keyboard_arrow_up