Дітям

Тернопільські школярі нарешті пішли на літні канікули, які тривають протягом трьох місяців. Аби діти були зайняті і не завдавали зайвого клопоту, пропонуємо добірку цікавих заходів та гуртків.

На які зміни чекати батькам, дітям та вихователям після ухвалення нового закону, читайте у роз'ясненнях нижче.

 У школах Тернополя та області готуються до відкриття літніх таборів. Там діти зможуть частково відпочити від навчання, а також приділити час спорту, творчості, прогулянкам та забавкам. Про умови, програму та вартість – журналісти «20 хвилин» дізнавалися в кожній школі окремо.

Минулого року запустилась програма «єОздоровлення», яка працює за принципом “гроші ходять за дитиною”. Путівки вперше не розподілялися в ручному режимі. Натомість батьки отримували кошти на картку і самі оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах. Пілотний 2023 рік показав ефективність такого формату.

У домашніх умовах перетворити яйця у яскраві крашанки допоможуть натуральні барвники. До їх складу не входять хімікати, які просочуються крізь шкаралупу, псують яєчний білок та шкодять здоров'ю.

Діти з художньої та музичних шкіл Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії у розмірі 600 гривень, як розповіли у міській раді.

Цікаве практичне заняття для дітей організували, аби детальніше ознайомити їх з професією рятувальника та зробити їхнє майбутнє безпечнішим.

У січні у медзакладі загалом народилося 166 дітей: дівчаток більше за хлопчиків.

Найчастіше дітей в Україні у 2023 році називали Анною та Андрієм.

Від початку 2024 року поліцейські зареєстрували 14 повідомлень щодо розшуку 16 неповнолітніх.

keyboard_arrow_up