Дітям

Тернопільські активісти продовжують дбати про безпеку малих пішоходів. У рамках ініціативи «Побач мене» для дітей виготовляють світловідбиваючі елементи та безкоштовно роздають. Скільки вже вдалося роздати цих елементів і як іншим отримати їх – читайте у матеріалі.

Через пандемії ковіду та війну тривалий час школярі змушені були навчатися дистанційно. Аби покращити рівень знань дітей, батьки готові сплачувати за додаткові заняття з репетиторами. Скільки зараз коштує одне? Чи реально вкластися у 1000 гривень на тиждень – читайте у нашому матеріалі.

На Тернопільщині популярно давати новонародженим малюкам старовинні імена або ж запозичені з інших держав чи культур. Якими традиційними та рідкісними іменами називали дітей на Тернопільщині впродовж 2022 року — читайте у матеріалі.

Підбір локацій, образів та багатогодинні зйомки. У такому шаленому ритмі живе переселенка з Херсона Вікторія Демченко-Горінова. Разом із внутрішньо переміщеними дітьми та тернополянами вона знімає соціальні короткометражні фільми. Головна мета зйомок – відволікти малечу від воєнних подій та негативних новин.

До Нового 2023 року залишилося трохи більше тижня. І якщо учні вже пішли на довгоочікувані канікули, то дошкільні заклади продовжують працювати у звичному режимі.  Чи вплинуть новорічні свята на роботу садочків і скільки відпочиватимуть школярі – ми дізнавалися. 

Страх темряви – це, з одного боку, віковий страх у дітей. З іншого – один із наслідків хронічного стресу та травматизації.  Для того, щоб підтримати дитину, щоб не допустити загострення її стану – ми можемо запропонувати ігри. Гра – найпростіший спосіб трансформувати напругу.  

В бібліотеку-музей «Літературне Тернопілля», що на вулиці Івана Франка, 8 грудня завітали працівники Патрульної поліції в Тернопільській області. Вони поспілкувались з дітьми у рамках цікавого дійства – панорами закону «Зупинимо булінг разом». Як минув пізнавальний захід – читайте далі.  

До Дня святого Миколая у Тернополі відкрили збір коштів для дітей з міста й області, які втратили одного з батьків на війні. Також допоможуть малечі із малозабезпечених сімей, в яких тато наразі воює. Ми поспілкувались з організаторами ініціативи – очільницею благодійного проєкту «Мій тато Герой» та представником спільноти night_life_ternopil. Скільки коштів вже зібрали для діток, що планують для них придбати та як Ви можете долучитись до проєкту? Читайте у нашому матеріалі.

Тернопільські активісти продовжують роздавати світловідбиваючі стрічки у рамках ініціативи «Побач мене». Головна мета – зберегти життя юним пішоходам, які у темний час доби повертаються додому.  Аби забезпечити стрічками всіх дітей Тернопільщини, вони відкрили збір на суму 100 000 гривень.

keyboard_arrow_up