Дітям

Тернополяни знову мають змогу долучитись до доброї справи та запросити на Різдвяні свята у свою родину діток, які виховуються в інтернатних закладах. Аби взяти дитину, вам потрібно написати заяву, надати копії паспортів, довідки про те, що не перебуваєте на обліку у лікаря-психіатра і нарколога та про відсутність судимості. А також акт обстеження умов проживання.

Презентація підсумків проєкту «Історії тих, хто бачить серцем» відбулася у Тернопільській міській ЦБС  у Міжнародний день незрячих, Всесвітній день добра, в рамках IV міжнародного кінофоруму Film Wave/КіноХвиля. Спеціально для діток із проблемами зору записали хрестоматію для 3-4 класів та спільно вигадану казку «Соломійка в країні Байдужості».

На дитячі осінні та новорічні ранки у садочках тернопільські батьки бронюють костюми у салонах прокату. Скільки вартує оренда та знайти потрібне вбрання, - читайте.

У зв’язку з недостатньою кількістю реабілітаційних центрів для дітей, МОЗ розробило постанову щодо правових основ для створення таких закладів. Визначено, що зазначений центр буде спеціалізованим закладом охорони здоров’я, який створюється з метою забезпечення потреб медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям.

Учасники конкурсу презентували страви у незвичній подачі: суп-пюре, різнокольорові вареники, куряче суфле, суші-млинці, картопляні  зрази, запечена риба.

Перший у Тернополі дитячий ЕКО-простір «Міні-садок» повного дня з’явився у креат-студії «ІРИска». Це означає, що прибирання тут здійснюються із використанням безпечних  засобів та мінімальною шкодою для довкілля. Також дітки тут граються еко-іграшками. А ще малечу привчають дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

"Дорослі очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин". Ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії.

Міська станція юних техніків запрошує школярів на навчання. 8 вересня з 12-ї години за адресою Київська, 3Б тут проведуть "День відкритих дверей". 

Всеукраїнський конкурс стартував у рамках програми «Безпечна країна». До участі запрошуються учні та вихованці закладів освіти віком до 14 років.

Тепер від асортименту канцтоварів на полицях магазинів очі розбігаються. Але головне, про що не можна забувати, - це якість, наголошують в Держпродспоживслужбі Тернопільської області.

keyboard_arrow_up