Дітям

У Тернополі розпочалась акція «Миколай про тебе не забуде», мета якої - подбати про те, щоб Святий Миколай прийшов до всіх тих, хто цього справді потребує. Долучитися до акції може кожен бажаючий.  

У Тернополі 12 вихованців центру реабілітації розповіли про свої мрії. Організатори опублікували фото та історії діток і сподіваються, що знайдуться люди, які допоможуть втілити дитячі мрії в життя.

Із 1 червня дитячі садки в Тернополі відновлюють роботу після карантину.  Тривалий час малюки провели на ізоляції, в компанії лише рідних людей. Як вберегти дітей від стресу та полегшити адаптацію до соціуму, пояснює практичний психолог вищої категорії, психотерапевт Світлана Кухарук. Публікуємо розмову із експертом у форматі "питання-відповідь".

Депутати Тернопільської міської ради затвердили Положення «Про Шкільний громадський бюджет». Він, за сприятливих епідеміологічних умов, у Тернополі буде реалізовуватися уже з 1 вересня.

З травня 2020 року в усіх регіонах України виникла затримка з видачею бейбі-боксів.

На початку червня всі атракціони, які знаходяться у тернопільських парках, розпочали функціонувати та приймати перших відвідувачів.

Улюбленим видом відпочинку дітей є ігри на відкритих майданчиках, які не завжди є безпечними. Батькам слід пам’ятати, що малюки, особливо коли вони захоплені грою, не завжди розуміють, що ризикують травмуватися.

До Дня захисту дітей тернополяни організували акцію під назвою "Ми разом". За умовами діти мають намалювати та надіслати свої малюнки малюкам в реабілітаційний центр.  Як долучитись до акції та як коректно розповісти дитині про інвалідність, читайте у матеріалі. 

З 29 травня по 7 червня 2020 року проходитиме VII Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Ківнофест», який у цьому році відбудеться в онлайн-форматі.

keyboard_arrow_up