Дітям

У липні породіллі зможуть офіційно вибирати між натуральною допомогою «Пакунок малюка» та її грошовою компенсацією. Чи вже є у тернопільських лікарнях Пакунки? Куди звертатися за грошовою компенсацією і скільки вона становить: алгоритм дій. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.  

Після розлучення колишнє подружжя часто не може дійти згоди щодо виховання дітей.  Дізнаємось, якими способами можна визначити порядок участі у вихованні дитини, аби обоє батьків були присутні у її житті. Про механізм встановлення графіку зустрічей з дитиною розповідає спеціалістка Служби в справах дітей нашого міста. Чи можуть звертатися у Службу баби і діди? Як їм встановити свій графік побачення з онуками? Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!

Збираючись на літній відпочинок, мамусі сповнені хвилюванням, адже мусять як слід потурбуватися за дітей. Дитині на відпочинок потрібно чи не найбільше речей. Кажуть, чим менша дитина, тим більше необхідного. Окремо потрібно потурбуватися за аптечку, та і набір у дитячу валізу також специфічний – потребує підвищеної уваги. Поради від тернопільських мамусь та лікаря, що не забути на відпочинок.  Ми підготували для вас інфографіку, щоб збори на відпочинок з малям пройшли швидко і точно, а сам відпочинок не став справжнім пеклом. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.  

Працівники Чортківського РВП розшукують Білоусова Вадима Володимировича, 2007 року народження.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Тернополі та населених пунктах міської територіальної громади проходять різноманітні розважальні та інтерактивні заходи.

У вівторок, 1 червня у Міжнародний день захисту дітей в парку ім. Тараса Шевченка впродовж дня заплановано провести ряд цікавих та інтерактивних заходів.

28 травня розпочинається 8-й фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест». Захід проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня, а також онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

Цими днями триває облаштування ще одного нового спортивного майданчика.   Він незабаром з'явиться у дворі на вул. Київській, 9 

З нагоди відзначення 481-ї річниці від дня заснування міста у Тернополі стартувала акція «Народжений у Тернополі».   Цьогоріч троє немовлят уже отримали свої відзнаки.

Тернополяни скаржаться, що діти у школах та садках мерзнуть. Вчителі та вихователі наразі просять батьків тепло одягати своїх чад, а в управлінні освіти... питання вивчають. А невже перед тим, як виключати опалення, не можна було звернути увагу на те, що погода погіршиться?! Це питання ми адресували чиновникам. 

keyboard_arrow_up