У Тернополі діток безкоштовно навчають англійської за допомогою мультфільмів
Близько двадцяти маленьких тернополян разом зі своїми батьками прийшли подивитися мультфільми англійською мовою у Палац Кіно у суботу, 11 березня.
Сьогодні презентація нового проекту - вивчення англійської мови за допомогою засобів кіно, - розповідає Леонід Бицюра, заступник міського голови. - Подібна методика уже засвоєна у Європі та Штатах, а ось в Україні і Тернополі вона буде представлена вперше. У нас є сертифікований викладач з вивчення англійської мови засобами кіно. Програма орієнтована на дітей від 4 до 10 років, але батькам, думаю, також буде цікаво провести час разом зі своїм чадом. Навчання безкоштовне протягом двох місяців, оскільки ми маємо зараз можливість оплатити роботу викладачів. Надалі плануємо впровадити платну форму навчання, але, можливо, вдасться залучити якийсь грант, щоб навчання було безкоштовним.






З понеділка заняття будуть проводитися у бібліотеці №2 для дітей, що на вулиці Івана Франка. Заняття триватимуть впродовж чотирьох місяців, 3 рази на тиждень, близько години.
По завершенню навчання діти матимуть можливість створити "короткометражку" з власним озвученням англійською мовою.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.