Мирослава МУКВИЧ
Мирослава МУКВИЧ
068-844-28-59
Мирослава МУКВИЧ - Всі Статті (27346)

Полазити по скелях, стрибнути із парашутом чи підкорити водойму - журналістка  “20 хвилин” зібрала  добірку місць в Україні для любителів екстремального відпочинку.

Раніше охорона здоров'я і лікування українців було прерогативою виключно державних установ. Ринкова економіка внесла свою лепту і в цю галузь, тому сьогодні кожна людина має можливість вибирати, де їй лікуватися - в безкоштовних поліклініках і лікарнях, які мало змінилися з радянських часів, або в приватних. Сьогодні приватні клініки в Тернополі не рідкість. Пропонуємо Вам огляд медичних центрів та клінік Тернополя

Що таке алкоголізм, що робити, якщо вирішив припинити вживати, а не можеш, про життя після одужання розповів алкозалежний, який пиячив понад 30-ть років.   А коли втратив все, що було важливе для нього у житті, кинув пити.

«Комора КС» – це новий гуртово-роздрібний супермаркет у Тернополі, який точно сподобається Вам. Ми створили мережу просторих магазинів з широким вибором продовольчих та непродовольчих товарів за найнижчими цінами у Тернопільській області. На наших полицях Ви знайдете як вітчизняні товари, так і найрізноманітнішу продукцію європейських виробників. В нас великий асортимент товарів, який задовольнить потребу навіть самого вибагливого клієнта!

Під час карантину у зв'язку з введеними обмеженнями велика кількість компаній не працювали. Пропонуємо вашій увазі огляд компаній, які працюють у звичному режимі.

31 травня найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства відзначає своє свято - Всесвітній день блондинок. Заради експерименту "20 хвилин" запитали - "хто краще"?

Про кейси, які приносять прибуток під час карантину, та про те, як що допомагає магазинам техніки працювати зараз, розкажуть експерти у цій сфері під час круглого столу від RIA.  Участь у відеоконференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Енергетики рекламують як засоби боротьби з втомою, що допомагають активному способу життя та стимулюють розумову діяльність. Але чи так це насправді, ми запитали у лікаря.

Міфи минулих років “переслідують” ІТ-сферу, незважаючи на те, що вона стрімко розвивається, відповідно змінюються вимоги і до Manual QA (ручного тестувальника).

Візитною карткою Тернополя, а також популярним місцем для дозвілля тернополян є - набережна Тернопільського ставу, який часто називають озером. То що у нас в Тернополі: озеро чи став, ми запитались тернополян.

keyboard_arrow_up