Мирослава МУКВИЧ
Мирослава МУКВИЧ
068-844-28-59
Мирослава МУКВИЧ - Всі Статті (27365)

Що таке "твар", "хантОли" чи "рИгати"? Тест на знання старої тернопільської говірки. Перевірте себе відповівши на кілька запитань та дізнайтесь, чи змогли б ви зрозуміти своїх прабабусь та прадідусів.

ARS.UA – завітайте просто зараз у новеньку інтернет-домівку АРСу. Реєструйтесь і знайомтесь зі зручним інтерфейсом та оновленим особистим кабінетом. А оформити замовлення тепер легко як із мобільного телефону, так і з персонального комп’ютера.

20minut.ua розповідає про новинки меню та приготування фірмових страв і напоїв у кафе, барах і ресторанах Тернополя.

Стрітення Господнє відзначають у пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження  

"20 хвилин" підготували тест, щоб тернополяни могли перевірити свої знання. Пройдіть його і перевірте себе - чи пам'ятаєте, чого вас вчили у школі.

ПриватБанк у січні 2020 року першим з українських банків подав необхідні документи для підтвердження статусу уповноваженого банку з виплати пенсій, соціальної допомоги та зарплати бюджетникам.

«Увага! Спец сигнал! – у рамках всеукраїнської акції працівники патрульної поліції проїхали спецтранспортом вулицями Тернополя. Правоохоронці обіцяють, що подібна практика не остання і буде на регулярній основі. Як поводили себе водії на дорогах, побачили журналісти  «20 хвилин».

У кожної пари є свої особливі романтичні місця у місті, і тернополяни поділились ними із “20 хвилин”.

Є багато соцмереж, у яких "зависають" не тільки дорослі, а й діти. Одна з них, яка з'явилася недавно. ТікТок  швидко став одним з найбільш скачуваних додатків у світі та Україні. Популярна вона і серед тернопільської молоді.

Після новорічних свят майже кожна жінка зауважує, що фігура вимагає, так би мовити, корекції. А точніше - треба скинути зайві кілограми, "набрані" за свята. Хто ж може допомогти жінкам повернути себе в прекрасну форму? Щоб допомогти розібратися в цьому питанні, ми запускаємо огляд компаній, що пропонують свою допомогу в підготовці до весняно-літнього періоду.  

keyboard_arrow_up