Мирослава МУКВИЧ

Мирослава МУКВИЧ

068-844-28-59
Мирослава МУКВИЧ - Всі Статті (363)

У сім’ї Павліків велике горе. Восьмирічна Вікторія Павлік з Волинської області бореться одразу з декількома хворобами.  Мама дівчинки в розпачі, вона звертається до тернополян з проханням допомогти вилікувати дитину. 

У студентські роки приколів на День сміху вистачає. Про примітивні жарти знають усі. А ось що по-особливому яскраво врізалося в пам'ять студентів, дізнавалася «20 хвилин».

Пластику, грацію та відчуття ритму демонстрували учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Файна Україна" у неділю, 1 квітня в обласній філармонії.

У святковому одязі, з вербовими гілочками у руках йдуть тернополяни до церкви у неділю, 1 квітня. Нині святкуємо Вербну неділю, яку ще називають Входом Господнім до Єрусалиму.

Музичні флюїди літали у приміщенні центрального корпусу ТНПУ в суботу, 31 березня. На гала-концерті дзвінкі голоси переможців Міжнародного вокального конкурсу ім. Квітки Цісик викликали мурахи по тілу в слухачів.

25-річна вчителька Марія Брунарська із Теребовлі в лютому відпочивала у Карпатах. А коли повернулася, почала нарікати на біль у шиї. Відтак здала аналізи у Тернополі, місцеві лікарі відправили її до Києва, де вона почула страшний діагноз – рак лімфатичних вузлів.

Тернополяни вітали один одного із прийдешнім Великоднем у Римо-католицькому Костелі в суботу, 31 березня. Нагадуємо, що у 2018 році католицький Великдень святкують 1 квітня, а православний – 8 квітня. Сьогодні ж у костелах святять паски

Корону краси педуніверситету одягнула студентка факультету педагогіки та психології Юлія Бадуліна. Дівчина обійшла 11 конкуренток і стала "Міс ТНПУ-2018". Конкурс скраси відбувся 27 березня. 

Християни об’єдналися у єдине ціле, щоб повторити дорогу Спасителя. Велелюдна щорічна Хресна хода пройшла центральними вулицями Тернополя в неділю, 25 березня.

Більше десятка маленьких тернополян вчилися простій техніці розпису великодніх яєць у неділю, 25 березня у  «Козі».

keyboard_arrow_up