Фото дня: комунальники розчищають сніг біля автовокзалу

Фото дня: комунальники розчищають сніг біля автовокзалу

Як тільки розочалась заметіль комунальники взялися за лопати - розчищати автовокзал 8 січня близько 15:40.

Фото дня: комунальники розчищають сніг біля автовокзалу, фото №1 на сайті 20minut.uaФото дня: комунальники розчищають сніг біля автовокзалу, фото №2 на сайті 20minut.uaНагадаємо, у зв’язку з листопадовим сніжним колапсом у Тернополі затвердили нову Дорожню карту прибирання вулиць у зимовий період. Наразі введено "зелений рівень" оповіщення.

Фото дня: комунальники розчищають сніг біля автовокзалу, фото №3 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    чоловік з шуфлею, то сама страшна загроза для непогоди, ті тракторці, що десь очищують місто, можна було туди запустити і вони розгрібли, а людська сила треба там де техніка не зможе розчистити, маю на увазі якісь закутки і там де техніка не зможе заїхати.

keyboard_arrow_up