Юлія НІКІТІНА - Всі Статті (28473)

Не повертайся додому! Щоб знову опинитись там, мені достатньо просто заплющити очі та на кілька секунд задуматись… “Не повертайся додому!”, - сказав мені батько у липні 2014-го, і з цих слів для мене розпочалось нове життя. В ту мить я знаходилась за тисячу кілометрів від дому, в Карпатах, де ми з 7-річним сином відпочивали у санаторії. Тоді все й розпочалось…

Тернопільська міська територіальна виборча комісія 24 вересня зареєструвала Леоніда Бицюру кандидатом на посаду міського голови Тернополя.

Все  ще ностальгуєте за літом? Шопінг – найкращий спосіб прогнати осінню хандру. А, особливо, якщо прикупити щось для власної оселі. Навіть невеликий елемент декору чи дрібні меблі – наприклад, новенький яскравий пуф, –  здатні створити настрій вдома. А що, якщо оновити штори? Взяти, скажімо, багряні, чи жовтогарячі?

Про це на днях кандидат на посаду міського голови впевнено заявив під час відеоінтерв’ю.

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України уродженцю Тернопільщини Юрію Горайському посмертно за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

Державна комісія з питань ТЕБ та НС на позачерговому засіданні оновила розподіл України на карантинні зони. Тернопіль перемістили з червоної до помаранчевої зони. Але найголовніше, уряд відмовився від практики обмеження роботи бізнесу, транспорту і навчальних закладів, саме цього добивалась міська рада Тернополя. Саме за цю позицію Сергія Надала назвали «бунтівним мером». 

Радісним святом відбувся 19-20 вересня всеукраїнський Фестиваль ремесел "Дунстан-2020" в селі Стадниця під Вінницею. За підтримки Українського культурного фонду захід проводився в он-лайн форматі 22 години і зібрав понад 15 тисяч учасників. Також близько 200 дорослих та дітей змогли бути присутніми на фестивалі особисто, сповна насолодившись різноманітною програмою середньовічних розваг і 16-ти майстер-класів.

Команда місцевих професіоналів об’єдналась у партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість» і підтримала курс Сергія Надала.

«Я вірю в Тернопіль як у найкомфортніше місто для життя. Місто, в яке всі прагнуть повернутися. Яке файне не тільки у відомій пісні, а й у реальному житті. І ми це обов’язково зробимо», – так розпочав свою промову під час представлення команди «Слуги Народу» кандидат на міського голову, відомий актор, сценарист, підприємець Віктор Гевко.

keyboard_arrow_up