Фото дня: на Шумщині святкують закінчення "яблучних жнив"
- У селі Потуторів Шумського району святкують закінчення "яблучного сезону".
- Іван Погонець разом з батьками допомагав зривати яблука, а на закінчення збору сплів вінок із осінніх дарів.
- Ми у вільний час всією сім'єю зривали яблука у саду на місцевому підприємстві, - розповідає мама Івана пані Ольга. - Іван дуже любить яблука тому зривати їх теж ішов з захватом.
Вінок на честь завершення "яблучних жнив" Іван зробив власноруч. Туди вплів райські яблука, які сам зривав.

Сад, де вродив багатий урожай, росте на площі 25 гектарів.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
David StarrМолодці, яблука - то сила!