Фото дня: на Шумщині святкують закінчення "яблучних жнив"

Фото дня: на Шумщині святкують закінчення "яблучних жнив"
  • У селі Потуторів Шумського району святкують закінчення "яблучного сезону". 
  • Іван Погонець разом з батьками допомагав зривати яблука, а на закінчення збору сплів вінок із осінніх дарів.

 

- Ми у вільний час всією сім'єю зривали яблука у саду на місцевому підприємстві, - розповідає мама Івана пані Ольга. - Іван дуже любить яблука тому зривати їх теж ішов з захватом. 

Вінок на честь завершення "яблучних жнив" Іван зробив власноруч. Туди вплів райські яблука, які сам зривав. 

Фото дня: на Шумщині святкують закінчення "яблучних жнив", фото №1 на сайті 20minut.ua

Сад, де вродив багатий урожай, росте на площі 25 гектарів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • David Starr
    Молодці, яблука - то сила!

keyboard_arrow_up