Фото дня: на Театральному майдані "велетеньська пісочниця"
- На Театральному майдані триває монтаж ковзанки для "Файного зимового містечка".
Каркас засипали піском та привезли обладнання для заморожування катка, що дозволить кататись на ковзанах за будь-якої погоди. Користувачі соцмереж вже встигли назвати це місце пісочницею. Встановлювати ковзанку розпочали 21 листопада. Площа ковзанки - близько 600 кв. м.

Як повідомляв раніше "20 хвилин" директор КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернополя”, майданчик працюватиме вже з початку грудня.

Цікаво, що для його функціонування ковзанки не потрібна мінусова температура повітря. Майданчик знизу охолоджуватиме холодильник, що дає можливість катку працювати круглорічно.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
То що, тепер і влітку буде каток?