Фото дня: на Театральному майдані "велетеньська пісочниця"

Фото дня: на Театральному майдані "велетеньська пісочниця"
  • На Театральному майдані триває монтаж ковзанки для "Файного зимового містечка".

Каркас засипали піском та привезли обладнання для заморожування катка, що дозволить кататись на ковзанах за будь-якої погоди. Користувачі соцмереж вже встигли назвати це місце пісочницею. Встановлювати ковзанку розпочали 21 листопада. Площа ковзанки - близько 600 кв. м.

Фото дня: на Театральному майдані "велетеньська пісочниця", фото №1 на сайті 20minut.ua

Як повідомляв раніше "20 хвилин" директор КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернополя”, майданчик працюватиме вже з початку грудня.

Фото дня: на Театральному майдані "велетеньська пісочниця", фото №2 на сайті 20minut.ua

Цікаво, що для його функціонування ковзанки не потрібна мінусова температура повітря. Майданчик знизу охолоджуватиме холодильник, що дає можливість катку працювати круглорічно.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Тарас
    "Майданчик знизу охолоджуватиме холодильник, що дає можливість катку працювати круглорічно."(с)

    То що, тепер і влітку буде каток?

keyboard_arrow_up