Фото дня: "телевізор" Ігора Пелиха знову повернули

Фото дня: "телевізор" Ігора Пелиха знову повернули

Уже вкотре екран меморіальної дошки Ігоря Пелиха відремонтували і встановили на місце. 

Востаннє "телевізор" побили ще минулого року в серпні. Тоді замінити побите скло мали після завершення ремонту фасаду будівлі. Але процес затягнувся.

- Цей екран встановлювали вчора, 23 березня, - розповідає тернополянка Олена Швець. - Я щодня гуляю з дитиною і бачу, що і де роблять. От вчора встановлювали екран. Тільки нашим людям треба в голову якось вбити, що не можна нищити місто,в якому вони живуть. А то його уже кілька раз били і міняли.

Фото дня: "телевізор" Ігора Пелиха знову повернули, фото №1 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Люся Інокентіївна
    Може вже не побʼють знову. Люди ж не задумуються, що це хтось робить, витрачає власні кошти...

keyboard_arrow_up