З одного ракурсу: погром біля міліції та намети на майдані. Як виглядав Тернопіль під час Євромайдану

- Минуло вісім років з часів Євромайдану. 20 лютого відзначають День пам’яті Небесної Сотні. Тоді на вулиці вийшли люди по всій країні. Тернопіль – не став винятком.
- Як виглядало місто під час Революції Гідності? Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу».
Події на майдані Незалежності у Києві сколихнули всю країну, коли силовики почали розстріл мітингувальників. У Тернополі після цих подій почались сутички. Приміщення міського відділу міліції підпалили. Протестувальники почали трощити та перекидати автівки правоохоронців. Вікна розбили. Тепер про ті події нічого не нагадує.
На виїзді з відділку міліції у 2014-му перекинули автозак.
На Театральному майдані збирались тисячі людей різного віку. Там встановлювали бочки, у яких палили дрова, щоб люди могли грітись.
Біля монументу Незалежності розгорнули палаткове містечко. Вдень площу заповнювали тисячі протестувальників.
Люди з прапорами стояли не лише на головному майдані міста. Їх було настільки багато, що зайняли площу від пам’ятника Соломії Крушельницькій.
Хоча у місті тоді було «гаряче», справжнє пекло було у Києві, де було чимало наших земляків. На жаль, після тих трагічних подій додому на Тернопільщину не повернулись живими шість героїв: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко і Тарас Слободян.
Читайте також:
Небесна сотня Тернопільщини. Пам’ятаймо їхній подвиг!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/te20minut