Борги за тепло і гарячу воду з тернополян стягують через виконавчу службу

Борги за тепло і гарячу воду з тернополян стягують через виконавчу службу

Тернополяни заборгували КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» мільйони гривень.

Окремі абоненти КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» вважають, що несплата за послуги теплопостачання та постачання гарячої води нічим їм не загрожує і не поспішають виконувати свої зобов’язання перед підприємством. Та, як показує практика, навіть борг у кілька тисяч гривень може загрожувати арештом майна боржникам, повідомляють на сайті КП "Тернопільміськтеплокомуненерго". 

Зокрема, з метою погашення заборгованості за спожиту теплову енергію та надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води КП “ТМТКЕ”  за період з 01.01.2019 по 22.11.2021 р. підприємством були вжиті такі заходи:

  • Подано в суд 1297 позовних заяв та заяв про видачу судових наказів на загальну суму 34122,1 тис. грн..
  • За заявами підприємства прийнято 809 рішень про стягнення заборгованості на загальну суму 19248,3 тис. грн..
  • На виконання рішень суду передано за місцем отримання доходів боржниками 412 виконавчих документів на загальну суму 5980,4 тис.грн. про стягнення заборгованості із споживачів - фізичних  осіб.
  • В органах державної виконавчої служби знаходяться на виконанні 447 виконавчих документів за рішеннями суду про стягнення заборгованості на суму 5028,4 тис.грн..
  • Одночасно із відкриттям виконавчого провадження державний виконавець виносить постанову про арешт усього рухомого та нерухомого майна боржника, а також накладає арешт на усі карткові рахунки боржника. Відомості про арешт майна вносяться у державний реєстр обтяжень рухомого та нерухомого майна. В таких випадках боржники не мають можливості відчуджувати (продавати, дарувати чи обмінювати) належні їм квартири, будинки чи автомобілі до зняття арешту, яке можливе тільки після повного погашення заборгованості.

В той же час КП “ТМТКЕ” йде на зустріч споживачам та з розумінням розглядає кожен окремий випадок виникнення заборгованості. У випадку існування вагомих причин виникнення заборгованості, КП “ТМТКЕ” укладає із боржниками угоди про реструктуризацію заборгованості. Це дає можливість боржникам уникнути усіх негативних наслідків, пов'язаних із примусовим стягненням заборгованості, а також дає можливість отримати субсидії навіть за наявності заборгованості.

Про конкретні приклади роботи виконавчої служби із боржниками КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» на підприємстві пообіцяли розповісти згодом.

Коментарі (1)
  • Ирина

    А де? де? де гаряче теплопостачання? Не +40* температура води в батереї. І не відключення опалення, коли тепловикам в голову стрілить. ДЕ оте опалення, за яке ми повинні платити?

19:04 На честь 150 років від дня народження Соломії Крушельницької створили сайт про життя оперної діви play_circle_filled 18:04 Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» відсвяткують 30-річчя на сцені благодійним концертом у Тернополі play_circle_filled 17:03 Війна забирає найкращих: Тернопільщина прощається з захисником Олександром Микитинцем 16:07 «Якщо перестану посміхатися — я вмерла». Катерина «Пташка» опублікувала перше фото після звільнення з полону Від читача 12:09 Компенсація за безкоштовне розміщення ВПО збільшиться у двічі 15:05 У Тернополі за неправильне паркування масово штрафують водіїв: у порушників евакуюють авто 14:03 Як працює додаток «Де укриття» у Тернополі: чи легко знайти безпечні місця. Ми перевірили photo_camera 13:03 Українці за ніч зібрали понад п'ять мільйонів на лікування Героя з Тернополя Михайла Діанова 12:04 У Тернополі при Катедрі працюватиме катехитичний клас для дітей (ГРАФІК РОБОТИ) 11:03 У пологовому Тернополя працюватиме приймально-оглядовий блок: які послуги надаватимуть photo_camera 10:02 Як невтомні мурашки: у Тернополі волонтери щодня роблять окопні свічки для наших захисників 09:03 У центрі Тернополя відновлює роботу басейн: вартість і як записатись 08:03 Сьогодні, 24 вересня: День пам’яті святої Феодори Олександрійської 21:42 Добірка найкращих фільмів про війну 20:47 У Коломиї на честь військового з Тернопільщини назвали центральне озеро 20:11 Для тернопільських військових на передову відправлять екскаватори 19:33 Іво Бобул запрошує на свій благодійний концерт в Тернополі для підтримки ЗСУ play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up