Депутати Тернопільської облради мають гроші на допомоги виборцям

Депутати Тернопільської облради мають гроші на допомоги виборцям
До 10 грудня депутати облради мають подати звернення на надання грошової допомоги людям, які опинилися в скруті та потребують фінансової підтримки.

Якщо вони цього не зроблять, то, за рішенням облради від 21 жовтня, кошти, передбачені для них, перейдуть у розпорядження голови облради Олексія Кайди.
- До мене на особистих прийомах звертаються багато людей, - каже він. – Краще я віддам кошти потребуючим допомоги, аніж гроші мають пропасти.
За даними голови облради, дехто з обранців краян ще не використав і копійки із фонду на допомогу жителям Тернопілля. Хоча кожен із них, згідно із положенням "Про порядок та умови надання разової грошової допомоги з фонду облради у 2010 р.", має право на отримання 8000 грн із загального фонду. Ці кошти надходять помісячно, частинами.
За такою адресою на сайті облради: http://www.obl-rada.te.ua/zvyazky-z-hromadskistyu ви можете дізнатися дані про графік прийому громадян. Своє звернення можна залишити і на сторінці "Електронна приймальня". Контактні телефони: (0352) 43-11-16, 52-21-05.
Можете звернутися і особисто до депутата, який представляє ваш регіон в облраді.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    О, ЯК ПЕРЕД ВИБОРАМИ ЗАШЕВЕЛИЛИСЯ.ЛЮДЯМ ТРЕБА ДОПОМАГАТИ ЗАВЖДИ, А НЕ ТОДІ, КОЛИ ЇМ ВІД ЛЮДЕЙ ЩОСЬ ТРЕБА. ПО-ІНШОМУ ТО ЩЕ НАЗИВАЄТЬСЯ-ОБІЦЯНКА-ЦЯЦЯНКА, ДУРНОМУ ПРИМАНКА.
  • Anonymous
    це тіпа - йдіть до панів-депутатів клянчіть гроші... добре попросите пани дадуть?(
    Anonymous reply Anonymous
    Це не варто сприймати як податку. Ті гроші вони ЗОБОВЯЗАНІ віддавати виборцям, яким потрібна допомога
    Anonymous reply Anonymous
    Мав на увазу - "подачку", сорі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up