Oleg
Oleg - Всі Статті (2959)

Діалог із медичною спільнотою Тернопілля намагався налагодити перший заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Качур.

Шостий прямий ефір вокального шоу "Х-фактор" відбудеться сьогодні, 30 листопада. Початок - о 19.00. Тож не забудьте відправити смс-ку за №6 – "Тріоду"!!!

Кожні 10 секунд у світі інфікується ВІЛ одна людина, причому 90% - статевим шляхом. В Україні серед таких хворих - 44% припадає на долю жінок.

Роз'яснення з даного питання дає старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів в області Людмила Кобель.

Понад 80 безробітних з Тернополя, Тернопільського, Теребовлянського, Збаразького, Зборівського, Підволочиського і Козівського районів взяли участь у міні-ярмарку вакансій.

Майже 500 інвалідів працевлаштували за сприяння служби зайнятості Тернопілля у цьому році (торік – 352). Є й інші дані, що свідчать – проблему з мертвої точки таки вдалося зсунути.

Роз'яснення з даного питання дає старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів в області Людмила Кобель.

Бути наполегливими у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи радить кременчанин Юрій Фаб’янчук.

Роз'яснення з даного питання дає старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів в області Лілія Черевата.

- Акцизний податок за жовтень слід сплатити не пізніше 29 листопада, - наголошує старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів в області Лілія Черевата.

keyboard_arrow_up