Десяток домашніх яєць за 40, а редис — 80: що є на сільськогосподарському ярмарку в Тернополі

Десяток домашніх яєць за 40, а редис — 80: що є на сільськогосподарському ярмарку в Тернополі
  • У Тернополі щосуботи працюють сільськогосподарські ярмарки. Традиційно їх проводять від 08.00 до орієнтовно 13.00-14.00.
  • Що продають на ярмарках чи є молоді овочі – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Вже о 09.00 на сільськогосподарських ярмарках справжній аншлаг. Підприємці, фермери та звичайні господарі привезли купу різної продукції. Молочна продукція, зелень, овочі, м’ясо та яйця – лише частина того, що могли придбати тернополяни.

Скільки коштують овочі та фрукти

Найбільше привезли овочів. Ящики з картоплею, морквою, цибулею та буряком були майже біля кожного продавця. Ціни майже у всіх були однакові.

Відео дня

Отож, кілограм картоплі продавали від 12 до 15 гривень, моркви – 12-18 гривень, цибулі – 12 гривень, а буряку – 15-20 гривень. Також є капуста, але не молода за 10 гривень/кілограм.

— Молодих овочів у нас ще немає. Я вам більше скажу: ми навіть не посадили картоплю, не посіяли моркву та буряк. Знаю, що вже привезли у супермаркети, але то все закордонне чи із Закарпаття. Якщо бачите огірки чи редис, то все вирощували в теплицях. Для вирощування на городі ще немає тепла, — розповіла продавчиня Оксана.

Зелень переважно продають пучечками: щавель та рукола – 20 гривень, цибуля та кріп – 15 гривень. Також вже є домашній редис та молоденькі огірки. Продавчиня Світлана наголошує, вирощує все на власному городі, в теплиці.

— Кілограм першого редису віддам за 80 гривень, а огірків – за 140 гривень. Виростила все своїми руками. Є в мене і молода картопля, але поки не привозила на ярмарок. Не знаю, чи будуть люди брати її. Дехто боїться, бо вважає, що там багато нітратів. Та і не кожен схоче за кілограм молодої картоплі віддавати майже 100 гривень, — каже жінка. — Навіть не дуже беруть молоді огірки, бо дорого для людей. Але продавати дешевше я не можу, бо це важка праця.

З фруктів лише яблука – 10-20 гривень за кілограм та груші – 50 гривень за кілограм.

Чи є м’ясна продукція

Кілька продавців привезли на ярмарок і свіже м’ясо та сало. Це лише свинина чи баранина, курятини журналісти «20 хвилин» не знайшли.

Кілограм сала на шкварки коштує 50 гривень, а з м’ясом – 130 гривень, полядвиця – 190 гривень, а фарш – 150 гривень. Щодо баранини, то кілограм передньої частини обійдеться в 170 гривень, задньої частини – 150 гривень, а ребра – 130 гривень.

Також пропонують купувати вже приготоване м’ясо – ковбаси, шинки, рулети. За продукцією вишукувалася чимала черга.

— Шинку продаємо за 280 гривень, рулет «Карпатський» – 295 гривень, рулька – 250 гривень. Всі інші ковбаски – 230-280 гривень за кілограм. Якщо хочете половину палички, то зробимо, — каже продавчиня.

Пропонували тернополянам і яйця. Десяток фабричних коштує 30 гривень, а домашніх – 35-40 гривень.

Молочної продукції майже немає

Молочну продукцію журналісти «20 хвилин» помітили лише у трьох продавців. Вони привезли домашню сметану, сир та молоко. Продавець наголошує, все свіже і пропонує тернополянам спробувати.

Літр домашньої сметани продають за 180 гривень, кілограм сиру – за 90 гривень, 1.5 л вечірнього молока – 45 гривень.

Тернополяни, а ви купуєте продукти на сільськогосподарських ярмарках? Пишіть у коментарях!

Читайте також:

Молода картопля, капуста та ягоди: що та за скільки продають у супермаркетах Тернополя

У магазинах Тернополя продають великодні паски: скільки коштують та де придбати

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up