Поліна Дайнега
Поліна Дайнега - Всі Статті (91)

Через різке похолодання на Тернопільщини збільшилася кількість хворих на Covid-19 та гострі респіраторні вірусні інфекції. Лише за останню добу в області підтвердили 148 нових випадків коронавірусної хвороби.  Журналісти «20 хвилин» вийшли на вулиці міста та дізналися у пересічних тернополян, як вони захищають свій вірус від інфекцій та що роблять у разі захворювання. Та чи схвалюють такі методи захисту медики – читайте у нашому матеріалі.

Краще відстояти в черзі з паперами, ніж подавати онлайн! Саме так тернополяни відгукуються про нову послугу від Пенсійного фонду України – оформити пенсійне посвідчення у кілька кліків.  За вісім місяців 2022 року кількість виданих пенсійних посвідчень та заповнених анкет на їх виготовлення на Тернопільщині становить 14 548, з них лише 45 оформили в онлайн-форматі.  Чи реально подати заявку на пенсійне посвідчення онлайн – це як пройти всі кола пекла? Що пропонують у такому випадку працівники Пенсійного фонду Тернопільщини – ми розібралися. 

Цьогорічний вересень був скупим на теплу і сонячну погоду. Натомість щодня жителі Тернопільщини спостерігали чималу зливу із сильним вітром. Тож вийти без парасолі було неможливо.  Яким будуть інші два місяці осені і чи варто тернополянам розраховувати на бабине літо – ми дізнавалися. 

Перший вчитель – особлива людина у житті кожної дитини! Такої думки дотримується вчителька 2-В класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 імені Н.Яремчука» Тамара Буртник. 

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. «20 хвилин» зібрали цікаві історії педагогів, які попри всі виклики продовжують навчати дітей та виховувати гідних громадян України.  Активний, комунікабельний та справжній новатор! Знайомтесь, це вчитель історії та правознавства Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 імені Н.Яремчука» Іван Матвіїв.

«20 хвилин» продовжує серію публікацій про освітян Тернопільщини. Ми розповідаємо історії педагогів Тернопільщини, яким попри пандемії, війну та нові умови вдається не просто навчати дітей, а розвивати їх таланти та перетворювати кожен урок на свято.  Знайомтесь, це вчительки початкових класів школи №18 з Тернополя Наталія Ковальська та Наталія Дмитрів. Сьогодні під їх опікою перші знання отримують учні 2-А та 4-В класів. 

На в'їзді в місто Лиман, що на Донеччині, українські військові встановили прапор України. Серед них — і Герой з Тернопільщини.

2 жовтня українці відзначатимуть День вчителя. «20 хвилин» починає серію публікацій про вчителів Тернопільщини, які прищеплюють любов до навчання та перетворюють уроки на справжні квести.

У Тернополі почався дводенний візит Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Тернополяни масово скуповують калію йодид. І все це на фоні заяв російських політиків щодо застосування проти України тактичної ядерної зброї.  Журналісти 20 хвилин звернулися в аптеки Тернополя з метою придбати хоча б одну пластинку медичного препарату. Та чи залишилося для нас щось?  А ось чи варто взагалі купувати калію йодид і чи врятує він під час ядерного вибуху – розповідають фахівці. 

keyboard_arrow_up