Чи не щодня екологи та екоактивісти закликають українців сортувати сміття та дбати про навколишнє середовище. Адже від цього залежить чистота повітря, чистота землі та води.
Вони переконують, використаним речам можна надавати другий шанс на життя. Але тільки за тих умов, якщо вони чисті, висушені та не знаходилися у контейнерах з іншими видами відходів.
Чи не щодня екологи та екоактивісти закликають українців сортувати сміття та дбати про навколишнє середовище. Адже від цього залежить чистота повітря, чистота землі та води. Вони переконують, використаним речам можна надавати другий шанс на життя. Але тільки за тих умов, якщо вони чисті, висушені та не знаходилися у контейнерах з іншими видами відходів.
Аварія сталася 25 березня на автодорозі М-30 Стрий — Ізварине, неподалік села Кам’янки, Тернопільської області.
Вже кілька місяців у Тернополі діє благодійний проєкт під назвою «Мій тато – Герой». Головна мета проєкту – подарувати дітям захисників трохи радості та щастя у такий важкий період для всіх українців. Разом з мамами та організаторами діти відвідують різні цікаві локації, майстер-класи та навіть місцеве телебачення.
Попри негоду, субота у Тернополі почалася із сільськогосподарських ярмарків. Традиційно їх розгортають на двох локаціях: перетин вулиць Миру та Дружби, вулиця Лесі Українки, 39. Щоразу на ярмарку можна придбати різну домашню продукцію, інколи навіть речі та витвори мистецтва.
Обмежити використання військової та патріотичної символіки на товарах пропонують у Верховній Раді. Тобто, ніякої спідньої білизни з написами «ЗСУ», «Героям слава», а також насіння редису «Азовсталь» та напою «Буча Комбуча». Тернополяни висловили свою думку щодо можливих обмежень.
На стихійних ринках Тернополя почали реалізовувати черемшу. Листя рослини зв’язують і продають переважно невеликими пучечками. І це попри те, що продавати червонокнижну рослину категорично забороняють. Ми поцікавилися, скільки коштує один пучечок, звідки продавці привозять рослину та чи знають про штрафи.
Друзі пізнаються в біді, а Герої — у битві. Наш колега, пластун і Захисник України Віталій Дерех саме таким і був — мужнім, неординарним та відважним. Просимо підтримати петицію щодо присвоєння йому звання «Героя України».
У Тернопіль остаточно прийшла весна! Окрім фруктів, зелені та овочів на одному зі стихійних ринків Тернополя повно різноманітних квітів. Проліски, нарциси, тюльпани, вербові котики – чого тільки не пропонують придбати. Та й ціни на букети смішні за мінімальну ціну.
Знайомтеся, це переселенка з міста Суми Олександра Родіна. У свої 27 років дівчина встигла попрацювати в ІТ, створити агенцію з організації свята та провести десятки різноманітних заходів. До Тернополя переїхала через повномасштабне вторгнення. Проте на новому місці вона не розгубилася і реалізувала давню мрію – відкрила власне кафе «Друг», яке вже пів року приймає тернополян.
Продовжують боротися за відновлення зору 22 жителі Тернопільщини. Від дня, коли вони отримали ін’єкції, минув місяць, але про позитивні результати годі й говорити. Медики ігнорують журналістів. Натомість ми розбиралися, які препарати вводили пацієнтам і що з ними не так.