Поліна Дайнега

Поліна Дайнега - Всі Статті (893)

Народитися 29 лютого – велика рідкість. За статистикою, таких людей – чотири мільйони, а це – менше ніж 1% від населення Землі. У цей день у пологових Тернополя на світ з'явилися дев'ять малюків. Хто лідирує – дізнавалися «20 хвилин».

«П’яна справа» чинного депутата міської ради Антона Горохівського пройшла апеляцію, і 21 лютого рішення набрало законної сили. 

28 лютого водійка авто виїхала на тротуар і збила трьох людей, серед яких двоє малолітніх дітей. Аварія трапилася на Дружбі. «20 хвилин» дізналися, у якому стані діти та що буде з водійкою.

Легковий автомобіль загорівся біля зупинки «Тубдиспансер». Чи є постраждалі та що стало причиною пожежі – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

У тернопільських школах збільшили розмір компенсації за одноразове харчування пільговиків до 50 гривень.  Та чи достатньо цих коштів, аби наїстися? Та що пропонують нашим дітям у шкільній їдальні – перевірили «20 хвилин». 

Інформацію про наїзд на пішоходів повідомили до редакції постійні читачі. Журналісти «20 хвилин» дізналися подробиці.

Маєш чи не маєш скерування від лікаря, але гроші за послуги платити треба! Такі нововведення з’явилися в обласному шкірно-венерологічному диспансері. 

У Тернополі планують відкрити дитячий садок. Містяни дискутують: чи доречно це робити під час війни та ще й витрачати понад 12 мільйонів гривень. Яке саме будуть облаштовувати приміщення та на що витратять гроші – проаналізували журналісти «20 хвилин».

Минає друга річниця від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України. Журналісти «20 хвилин» запитали у мешканців Тернополя, як за цей час змінилося їхнє життя і що побажають нашим захисникам та захисницям, які сьогодні воюють на фронті.

Вдалося зібрати 90 000 гривень на операцію 18-річній Анастасії Гіріній з Кременця. І все це завдяки небайдужим людям. Мама дівчини дякує всім, хто не пройшов повз біди в їхній родині. Бажає кожному Божої опіки, миру та здоров’я.

keyboard_arrow_up