Є навіть по 15 гривень за кілограм: за скільки можна купити кавуни у Тернополі

Є навіть по 15 гривень за кілограм: за скільки можна купити кавуни у Тернополі

На ринку та в магазинах Тернополя продають українські кавуни. Їх переважно везуть з півдня України. Ми дізналися, за скільки їх продають у різних супермаркетах та на ринку? Де найнижчі ціни? Про це у нашому матеріалі!

Ціни на баштани у Тернополі знизились за останній місяць. У серпні вартість на ринку в середньому була 35 гривень за кілограм. У деяких продавців кавуни були по 30 грн/кг. При цьому вартість українських кавунів була такою ж, як і імпортних з Туреччини та Азербайджану.

Кавуни подешевшали

Тепер кавуни стали дешевші, тому попит став більший, хоча, кажуть продавці, тернополяни купують їх не так охоче, як до початку повномасштабного вторгнення.

– Люди купують кавуни, бо ціни вже знизились, але не так, як до війни. Тоді їх було значно більше, бо везли з Херсонщини. А зараз навіть на звільнених територіях багато фермерів цього року не садили кавуни через обстріли та заміновані поля. У нас кавуни з Одеси, – розповіла продавчиня Наталя.  

Відео дня

Також на ринку є кавуни з Миколаївщини. Продавці кажуть – багато людей купує половину або чверть кавуна. Багато продавців розхвалюють свій товар, дають скуштувати кавун, бо покупців не густо.

Найдешевші кавуни коштують по 15 грн за кілограм. Також є по 23 грн/кг. У більшості продавців кавуни коштують по 25 грн/кг.  

– Кавун одеський, можу дати скуштувати, кавуни стиглі, дуже солодкі, – каже одна з продавчинь.

А ви купували кавуни цього року? Проголосуйте!

Опитування

Чи купували ви кавуни цього року?

Скільки коштують у супермаркетах

Ми відвідали три мережі супермаркетів – «Сільпо», «АТБ» та NOVUS. У цих мережах продають українські кавуни. Раніше на прилавках були турецькі кавуни.

Ціни залежать від сорту. В «Сільпо» продають кавуни з Одеської області. З урахуванням акційної знижки – кілограм коштує 25 гривень. Звичайна ціна – 28 гривень. Можна купити як цілий кавун, так і половину.

У «АТБ» були два сорти на прилавку. Звичайний український кавун першого гатунку коштує 21,6 грн/кг. Вони приїхали до Тернополя з Дніпропетровської області.

Також був безнасінний сорт. Однак він дорожчий більш ніж вдвічі. Кілограм коштує 49,95 грн. Їх привезли з Київської області.

У супермаркеті NOVUS Найдешевші кавуни по 18 грн/кг. Кавун сорту «Вогник» коштує 38 грн/кг.

А ви купували кавун цього року? Де зазвичай купуєте – у магазинах чи на ринку? Пишіть у коментарях!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up