Фонд держмайна України виставляє на приватизацію ще два спиртзаводи Тернопільщини

Фонд держмайна України виставляє на приватизацію ще два спиртзаводи Тернопільщини

Фонд Державного майна оголосив проведення онлайн аукціонів з приватизації виробничих потужностей шести державних виробників спирту, серед них — два з Тернопільщини.

У жовтні Фонд держмайна планує продати Борщівський та Залозецький спиртзаводи.

Про це повідомляють на сайті Фонду держмайна.

Торги будуть на Prozorro. Продажі відбудуться у жовтні.

Відео дня

Розклад аукціонів:

10 жовтня – окреме майно Борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» у Тернопільській області. Перелік складається з будівель, обладнання, рухомого та іншого майна та долучається окремим файлом.

Посилання на аукціон – https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2022-09-20-000002-3

21 жовтня – Залозецьке місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» у Тернопільській області. Перелік складається з будівель, обладнання, рухомого та іншого майна та долучається окремим файлом.

У Фонді зазначають, що умови приватизації МПД «Укрспирту» передбачають зобов'язання нового власника сплатити кошти в розмірі балансової вартості активу на рахунки ДП «Укрспирт» для погашення заборгованості підприємства, в тому числі на виплату боргів по заробітній платі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Марилівський спиртзавод (Тернопільщина) продали на аукціоні за 150 мільйонів гривень, а Кобиловолоцький спиртзавод (Тернопільщина) — за понад 70 млн. грн.

Читайте також

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up