Продають будинки з землею до 5000 доларів: яке недороге житло можна купити у Тернопільській області

Продають будинки з землею до 5000 доларів: яке недороге житло можна купити у Тернопільській області
 • Журналісти «20 хвилин» проаналізували оголошення з продажу приватних будинків на Тернопільщині. Дехто готовий продати дім та земельні ділянки менш ніж за 100 000 гривень.
 • Дивіться, де розташовані ці будинки та який вигляд мають!

На сайті перевірених оголошень DIM RIA, станом на 22 лютого, є 1074 пропозиції продажу приватних будинків у Тернопільській області. З них 22 продають дешевше, ніж 5000 доларів. Це 192 тис. гривень за офіційним курсом Національного банку України.

Журналісти «20 хвилин» проаналізували, що пропонують за таку ціну. Ми зібрали найцікавіші оголошення. Зауважимо, що ми вказали ціни, які встановив продавець в оголошенні. Реальна ціна або умови продажу можуть відрізнятися, від зазначеної. 

4800$  – село Личківці

Відео дня

Трикімнатний будинок розташований у селі Личківці, Гусятинської селищної громади (Чортківський район). Площа будинку – 105 метрів квадратних. Як вказують продавці, будинок у хорошому стані, готовий для проживання. Біля нього є земельна ділянка. Наявні усі комунікації. Також у будинку є підвал. Він коштує 186 240 гривень.

4500$ – село Соколів

Це двокімнатний будинок площею 58 метрів квадратних у Золотниківській сільській громаді Тернопільського району. Разом з ним продають 50 соток земельної ділянки. Стіни будинку – цегляні. Він побудований у 70-х роках. Його вартість у гривнях – 174 600.

4200$ – село Ласківці

Це двокімнатний будинок загальною площе 62 метри квадратних уТеребовлянській міській громаді Тернопільського району. Як пише продавець, біля будинку є асфальтована дорога, поруч є автобусна зупинка та продуктовий магазин. В будинку є пічне опалення та конвектори. Також є земельна ділянка 25 соток. Ціна у гривнях – 162 960 грн.

4000$ – село Бишки

Будинок на дві кімнати площею 52 метри квадратних у Козівській селищній громаді Тернопільського району. Разом з будинком продають 60 соток землі. У Будинку встановлені металопластикові вікна. Вартість у гривнях – 155 200 грн.

3500$ – село Глиновичі

Двокімнатний цегляний будинок розташований в Бережанській міській громаді. Біля будинку є город на 18 соток та сад. Ціна у гривнях – 135 800 грн.

3000$ – село Монастириська

Двокімнатний будинок на 45 метрів квадратних у Чортківському районі. Власник зазначає, що у будинку є газ, а також можливе пічне опалення. Також є ділянка 20 соток, є студола і стайня. Біля будинку є город і сад з плодовими деревами.Частково залишаються меблі. Вартість будинку у гривнях – 116 400 грн.

2500$ – село Висічка

Трикімнатний будинок розташований у Борщівській міській громаді Чортківського району. Стіни – з силікатної цегли. Поруч є земельна ділянка та невеликий садок. Вартість у гривнях 97 000 грн.

2200$ – село Вербівці

Двокімнатний будинок загальною площею 48,9 метрів квадратних продають у Теребовлянській міській громаді. Продавець вказує, що будинок потребує ремонту. Опалення пічне. Є криниця, хлів, літня кухня-комора, стодола, окремий підвал в хорошому стані. Земельна ділянка – 77 соток. Це найдешевша пропозиція продажу приватного будинку в області. Вартість у гривнях – 85 360 грн.

А як вам такі ціни? Пишіть у коментарях!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (20)
 • Сати Ассабі

  Я хочу купити будинок, як з вами зв'язатися?

  З повагою !
 • Віталій Маскіс

  Це ті що за кордон здриснули і повертатись не збираються ?!
 • любомир юрч

  Як зв'язатись з продавцем Монастириська за 3000 будинок?
 • Ігор Храпливий

  Віддалені села, що тупо вимирають. Тому краще продати комусь під дачу , бо і так розвалиться і розтягнуть! І потім що там робити?? Я купив ,хотів землі гектар в оренду. Хрен там! Агробарони все захопили!

keyboard_arrow_up