На "котячу хату", громадський туалет та пам'ятник вчителеві тернополяни можуть поділити дев'ять мільйонів

На "котячу хату",  громадський туалет та пам'ятник вчителеві тернополяни можуть поділити дев'ять мільйонів

Які проекти реалізують за гроші міста в рамках "Громадського бюджету" визначать тернополяни. Голосування  триватиме з 24 жовтня по 7 листопада. 

Переможці голосування отримають гроші з міського бюджету на реалізацію ідеї в 2018 році. Причому проголосувати цього року тернополяни, згідно з новим Положенням, зможуть лише один раз за великий проект та один раз – за малий. 

Переможцями можуть бути декiлька проектiв, якщо кошти на їх реалiзацiю менше Бюджету участi.

На реалізацію у 2018 році тернополяни подали 66 проектів на загальну суму майже 40 млн. грн, але до голосування допустили лише 43 проекти, які відповідають усім вимогам. Зокрема, в переліку проектів є притулок для котів, громадський туалет, безкоштовний WIFI, пам'ятник вчителеві, відновлення кінотеатру в "Перемозі", електрозаправки, вуличні тренажери та інші.

Відео дня

До речі, правила змінили після скандалу, коли у минулому році на кошти громадського бюджету міста претендували ряд комерційних фестивалів. Згідно нових вимог, тепер проекти мають мати загальноміський характер та бути загальнодоступними, не мати комерційності, бути реалізованими на базі комунальних приміщень чи міських земель. А реалізація проектів повинна належати до компетенції Тернопільської міської ради. 

Найбільше проектів тернополяни подали у сфері житлово-комунального господарства, спорту, освіти та культури. До слова, загальний кошторис Громадського бюджету на 2018 рік складає 9 млн. 400 тис. грн.

Проголосувати можна онлайн на офіційному сайті або особисто з паспортом у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою вул. Князя Острозького, 6. Голоси прийматимуть з 00:00 год. 24 жовтня до 24:00 год. 7 листопада.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • лис

    вчителю памятник? то в кращих традиціях совка.
  • бурундук

    І шо в переліку робить комерційний проект фестиваль Ї? відколи він безкоштовним став? минулого року він також виграв, бо в організатора багато підлеглих в громадській організації
  • бурундук

    капєц які важливі проекти) жарти-жартами, а виграє той, хто заплатить (як минулого року виграло Файне місто) або той, і кого більше знайомих
  • Діонісій

    p ecmjuj wmjuj вийде громадський туалет для котів з безкоштовним WiFi
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:43 Радіаційний фон на Чорнобильській АЕС у нормі — ДСНС 09:26 Росіяни вночі вдарили дроном по укриттю на ЧАЕС. Пожежу загасили — Зеленський 09:00 На фронті загинув житель села Білобожниця Петро Фіголь 08:00 У водоймах України розпочинається нерестова заборона на вилов щуки Від читача 09:59 Мінікомпанія з Тернополя представила Україну на Міжнародному ярмарку молодіжного підприємництва в Естонії 22:01 Як знизяться ціни на ліки в України з 1 березня 21:01 Святий Валентин ще не долетів до Тернополя? Чи є ажіотаж у тернопільських секс-шопах 20:01 76 фактів булінгу в школах зафіксувала торік поліція Тернопільщини 19:00 Обов'язкова участь у боях: які умови контракту для українців 18-24 років 17:51 На Тернопільщині під колесами авто загинув 4-річний хлопчик 17:30 Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах Тернопільщини 17:00 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю захиснику Сергію Хорощаку 16:15 1000 доларів хабаря пропонував поліцейським водій, який їздив з підробленим техпаспортом 15:45 В Україні скасували шкільні «золоті» і «срібні» медалі 15:10 Зеленський підписав закон про продовження термінів проходження ВЛК для обмежено придатних 14:50 Стоматологія Da Vinci – лікувати зуби у нас комфортно та безпечно! (новини компаній) 14:36 На хабарі у Тернополі затримали митника 14:03 З реабілітації — у реанімацію. Просять молитву за 14-річну Даринку, яку збив водій на тротуарі 13:25 З каналізації у Тернополі вийняли пляшку, через яку виник затор 12:45 У понад 30 тернопільських багатоповерхівках проведуть ремонти на умовах співфінансування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up