Вакансії тижня у Тернополі: кого шукають і які зарплати пропонують

Журналісти "20 хвилин" проаналізували вакансії на сайтах з пошуку роботи. Відібрали ті оголошення, у яких роботодавці зазначили рівень зарплати і вимоги до роботи.

Вакансії тижня у Тернополі: кого шукають і які зарплати пропонують

гідно офіційної статистики, за останніх п’ять років середня зарплата в області зросла на понад 30%. В той час, як ціни на товари лише за три останні роки зросли більше, на ніж на 80%. Зокрема, в 2014 – на 25%, в 2015 – на 43,2%, а в 2016 – на 12,5%. 

За даними Держкомстату за цей період зростали не лише ціни на товари, але й  на комунпослуги. До прикладу, в 2012 році тернополяни віддавали за послуги ЖКГ приблизно 20% від зарплати. Сума у платіжках на той рік була в середньому 437 грн. В той же час середня зарплата становила 2185 грн. Цього ж року середня платіжка за комуналку досягла понад 1500 гривень, тобто 30-33% від середньої зарплати.

До того ж на тернопіллі найменший рівень зарплат. Сьогодні середня зарплата у нас - 4790 грн. 

Серед вакансій, які цього тижня потрібні роботодавцям, найбільш оплачуваними є: регіональний менеджер, керівник проекту та ветеринар. Найменш оплачувані: економіст, фінансист та домогосподиня.


Регіональний менеджер

15000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "менеджер"Компанія, яка виконує роботи з очищення систем водовідведення, теплопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування запрошує на роботу менеджера з продажу послуг на регіональному рівні.
Функціональні обов'язки: робота з базою і пошук нових замовників; ведення переговорів із замовником на будь-якому представницькому рівні; укладання договорів; формування звітності тощо. 


Керівник проекту

14000 грн -  зарплата (+ премія)
Результат пошуку зображень за запитом "строгий керівник"

Міжнародна компанія з надання аутсорсингових послуг на ринках Західної Європи та Америки Mindy-supports запрошує на роботу талановитого управлінця із системним підходом до роботи. Компанія пропонує фахівцям ставку від 14000 грн. Окрім зазначеної суми, працівники будуть отримувати додаткові % за роботу.
Вимоги до працівника: вища освіта; досвід роботи; знання англійської на рівні не нижче Upper-Intermediate; готовність до відряджень тощо.
Функціональні обов'язки: виконання плану зростання проекту; відстеження відхилень по його виконанню; аналіз результатів роботи команди відповідно до вимог; адміністративна діяльність; координація роботи команди; постійна взаємодія з центральним офісом компанії; планування бюджету, підготовка звітності тощо.


Ветеринар

14000 грн -  зарплата (можливо і вища)Результат пошуку зображень за запитом "Ветеринар"

У ветеринарну клініку «Eurovet» для роботи з дрібними домашніми тваринами потрібен лікар ветеринарної медицини. За результатами співбесіди можлива і більша зарплата,ніж зазначена.
Вимоги до кандидата: освіта повна вища (профільна); досвід роботи з дрібними домашніми тваринами на посаді ветеринарного лікаря; знання терапії і хірургії дрібних домашніх тварин тощо.
Обов’язки на посаді: ведення первинного прийому, постановка діагнозу; лікування тварин, проведення діагностичних, терапевтичних, хірургічних маніпуляцій; консультування з питань утримання та годівлі тварин.


Торговий представник

12000 грн -  зарплата

Пов’язане зображення

ТОВ “Агросвіт” запрошує на роботу торгового представника віком від 20 до 37 років з досвідом роботи не менше одного року.
Вимоги до кандидата: освіта вища або середня; комунікабельність, грамотна мова, вміння переконувати; посвідчення водія та наявність авто (бажано).
Обов’язки на посаді: планування та організація власного робочого часу; відвідування клієнтів відповідно до заданого маршруту; розширення асортименту продукції та збільшення об'ємів продаж; контроль за оплатою та ведення відповідної документації.


Керівник відділу рекрутингу

10000 грн - зарплата (+ премія)Пов’язане зображення

Міжнародна компанія з надання аутсорсингових послуг на ринках Західної Європи та Америки Mindy-supports запрошує на роботу керівника відділу рекрутингу.
Вимоги до працівника: досвід роботи; грамотна мова, вміння продавати вакансію по телефону і при особистій зустрічі; знання англійської буде перевагою тощо.
Функціональні обов'язки: розміщення вакансій на сайтах з пошуку роботи; проведення первинного інтерв'ю; формування звітності за результатами роботи; вибір кандидатів тощо.


Водій вантажівки

7000 грн - зарплата
Результат пошуку зображень за запитом "truck driver"

ТОВ “Авакс-Проф” запрошує на роботу водіїв вантажних автомобілів. Адреса: м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 8. Кандидат повинен мати досвід водіння вантажівкою не менше 2-х років.

 


Контролер якості

6000 грн - зарплата

Результат пошуку зображень за запитом "якість"

Підприємство PERFECT, що виготовляє металопластикові вікна та двері оголосила конкурс на заміщення посади “Контролер якості склопакетного цеху”.
Вимоги до працівника: чоловік/жінка віком до 45 років; вища освіта не обов'язково.
Умови праці: оплачуване стажування 150 грн в день; безкоштовний довіз до місця праці; частину вартості харчування оплачує компанія; офіційне оформлення.


Електрик

6000 грн - зарплата
Результат пошуку зображень за запитом "Електрик"

ТОВ “Богдан-Авто Тернопіль” запрошує на роботу електрика. 
Вимоги до працівника: досвід роботи в автомобільній сфері обов'язковий; знання технології технічного обслуговування і ремонту автомобіля; знання будови автомобіля і принципів роботи його вузлів і агрегатів; ініціативність, відповідальність.


Офіціант-бармен

6000 грн - зарплата
Результат пошуку зображень за запитом "Офіціант-бармен"

Ресторан Barbaresco запрошує на роботу молодих, енергійних, позитивних хлопців та дівчата на посаду офіціант-бармена.
Вимоги до працівника: знання норм і правил обслуговування клієнтів, сервірування столів і подачі страв, роботи з випискою рахунків, знання англійської (перевага -прим. авт.), приємна зовнішність, акуратність, зібраність, відповідальність, вміння слухати і чути клієнта тощо.


Керівник навчально-тренінгового центру
5200 грн - зарплата

Пов’язане зображення

ГО “Спілка освітян Тернопільщини” проводить відбір кандидатів на посаду керівника навчально-тренінгового центру (держпрограма - прим. авт.).
Вимоги до працівника: педагогічна освіта, досвід роботи в навчальних закладах (бажано в школі на посаді «зауча») Працелюбність, порядність, креативність, відсутність шкідливих звичок.
Функціональні обов'язки: керівнициво, організація діяльності навчально-тренінгового центру.


Кухар
5800 грн - зарплата

Результат пошуку зображень за запитом "кухар"

“САМоГОНна Ресторація плюс” запрошує на роботу кухаря у піцерію та пастерію "Фламінго".
Вимоги до працівника: Досвід роботи необов'язковий! Ми навчимо Вас готувати неймовірно смачні страви італійської кухні.

 


Економіст, фінансист
5500 грн - зарплата

Результат пошуку зображень за запитом "Економіст"

Бізнес-школа “ОВІТТА” запрошує на роботу економіста, фінансинса віком до 35 років з досвідом роботи, не менше 2-х років за фахом.
Вимоги до працівника: досвід роботи в системі управлінського обліку; освіта вища економічна, фінансова (бух.облік); досвід роботи в 1С 8, Word, Excel (мін. вимоги: вільне використання вбудованих формул; побудова зведених звітів, обробка масивів інф. і т.п.) тощо.


Домогосподиня
5000 грн - зарплата

Результат пошуку зображень за запитом "Домогосподарка"

ФОП Бучинська І.Я. запрошує на роботу охайну жінку, яка зможе вести домашнє господарство у приватному будинку в Тернополі (дім — 200 кв. м, прибудинкова територія — 120кв. м). 
Функціональні обов'язки: потрібно робити усі хатні справи, які б Ви робили у себе вдома.
Вимоги до працівника: вік 20−60 років; досвід роботи; вміння швидко і якісно виконувати роботу; вміння користуватися сучасною побутовою технікою; охайність та акуратність, працьовитість і чесність та малокомунікабельність.

Коментарі (1)
  • Іра

    ахахах....ой не можу!))))  тут за 5 тис знайти роботу важко..не те щоб за 10-12. Те..що пишуть в оголошеннях-повний бред!
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up