Віталій Ониськів - Всі Статті (27650)

Всесвітній День котів відзначають сьогодні, 8 серпня. У світі налічується близько 256-ти порід домашніх кішок.

Міжнародний день альпінізму та Всесвітній день кішок відзначають 8 серпня. 

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, чудового спеціаліста, яка мала колосальний досвід, знання та щодня рятувала дитячі життя. 6 серпня не стало нашої колеги Анни Борисівни Кабакової.

6 серпня відзначається день «Лікарі світу - за мир». Це міжнародний день, який був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі». Він відзначається в річницю дня бомбардування японського міста Хіросіми 6 серпня 1945.

Про плюси і мінуси ранньої вагітності та як не боятись розповісти батькам про цікаве положення, ми поговорили із тернопільською гінекологинею. “RIA плюс” продовжує цикл публікацій про статеве виховання  

Прокуратурою Тернопільської області скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо громадянина, що вчинив замах на умисне вбивство, перебуваючи у стані неосудності.

Під час планування вагітності необхідно ретельно проаналізувати ситуацію на цей момент і трохи зазирнути в майбутнє. Звичайно, передбачити все, що може статися, не вдасться, але деякі моменти все-таки можна врахувати.

Поблизу села Мишковиці Тернопільського району трапилася дорожньо-транспортна пригода. На автодорозі «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» не розминулися автомобіль «Фольксваген» та мотоцикл «Ліфан».

3 3 серпня, набрали чинності нові правила адаптивного карантину. Зокрема, міста і райони розподілено на чотири зони в залежності від епідеміологічної ситуації - зелену, червону, помаранчеву і жовту. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в п'ятницю, 31 липня.

Кожна сучасна мама у Тернополі думає, як дати усе найкраще своїй дитині. Розвиваючі центри для дітей сьогодні надають безліч можливостей. Що ж саме вони пропонують? Деталі у огляді...

keyboard_arrow_up