Вакансії тижня у Тернополі: кого шукають і які зарплати пропонують

Журналісти "20 хвилин" проаналізували вакансії на сайтах з пошуку роботи. Відібрали ті оголошення, у яких роботодавці зазначили рівень зарплати і вимоги до роботи.

Вакансії тижня у Тернополі: кого шукають і які зарплати пропонують

Роботи у Тернополі вистачить усім, хто хоче працювати в рідному місті. На місцевому ринку праці здебільшого роботодавці шукають працівників робітничих професій. 

  • За останні декілька років спостерігається динаміка до збільшення кількісті пропозицій на робітничі професії, - коментує працівник місцевого рекрутингового агентства Лілія Прокопів. -  Сьогодні в Тернополі не вистачає людей, які вміють працювати на різних станках. Як результат — збільшується кількість вакансій та рівень зарплати. 

Фахівець пояснює це тим, що в області, як і по всій Україні, утворився вакуум кваліфікованих спеціалістів через попит на них у Європі. 

  • Минулого року кількість вакансій у Східній Європі зросла щонайменше втричі, - наголошує вона. - Найбільше європейці потребують наших працівників на виробництві, с/г господарстві та в сфері обслуговування. 

Щодо безробіття, то згідно з офіційними даними, станом на 31 березня 2017 року на обліку в Тернопільскому центрі зайнятості зареєстровані 11866 безробітних. Серед них частка жінок склала – 49%, молоді віком до 35 років – 34,9%, робітників – 44,8%, службовців – 37,7%, осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні – 39,8%. 

У даний час серед безробітних найбільше осіб з вищою освітою або 42,9% від їх загальної кількості, а у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості – 76,1%. Допомогу з безробіття отримували 10294 безробітних (86,8% від їх загальної чисельності). Середній розмір цієї допомоги з початку поточного року зріс на 5,8% і у березні 2017 року становив 1870,36 грн. Такі дані наводять у Тернопільському регіональному центрі зайнятості.

Журналісти "20 хвилин" дослідили пропозиції роботодавців на тернопільскому ринку праці на різних сайтах з пошуку роботи та з'ясували, що цього тижня, тернополянам пропонують багато пропозиції.

Зокрема найбільш оплачувані є наступні професії: торговий представник, логіст, складальник металопластикових конструкцій. Най менш оплачувані: мерчендайзер, посудомийниця та кур’єр.


Торговий представник
12 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Sales Representative"

Компанія “Мегабуд ХХІ” запрошує на роботу торгового представника.
Вимоги до кандидата: навички роботи в прямих продажах, знання програми АБ-офіс, навички роботи в сильною торгівельною команді, готовність до швидкого навчання, наполегливість, наявність автомобіля і досвід водіння від 3 років обов'язково тощо.
Функціональні обов'язки: продаж, розвиток діючих клієнтів, розширення території продажів, контроль поставок, якісна робота з клієнтами.


Логіст
10 000 грн -  зарплата 

Пов’язане зображення

WestTrans запрошує талановитого, працьовитого, комунікабельного, менеджера з логістики, який любить свою роботу та націлений на результат!
Вимоги до кандидата: володіти веденням ділової кореспонденції, мати навики ділового спілкування, працювати на результат, мати можливість швидко реагувати і приймати рішення та працювати в команді.
Функціональні обов'язки: організація та супровід перевезень, пошук транспорту, заключення договорів з перевізниками. 


Складальник металопластикових конструкцій
10 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Складальник вікон"

ТОВ Тервікнопласт запршує на роботу складальника металопластикових конструкцій.
Вимоги до кандидата: вік до 45 років; відсутність протипоказань до даної роботи за станом здоров’я; відповідальність і уважність; відсутність шкідливих звичок; витривалість.
Функціональні обов'язки: відповідно до операції (порізка профілю, спаювання, встановлення фурнітури та ін.); робота у виробничому підрозділі на автоматизованому обладнанні тощо.


Зварювальник металоконструкцій
9 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Зварювальник металоконструкцій"

Ventsol запрошує на роботу зварювальника металоконструкцій.
Вимоги до кандидата: досвід роботи електрозварювання, досвід монтажу метлоконструкцій та читання креслень схвалюється тощо.
Умови праці: з 8.00 до 17.00. Неділя вихідний.


Водій-експедитор
8 000 грн -  зарплата 

Пов’язане зображення

ФОП Лучишин В.А. потрібен водій-експедитор.
Вимоги до кандидата: досвід роботи на бусі (бажано довга база), досвід експедитора від 6 місяців.
Функціональні обов'язки: доставка продукції по торгових точках, прийом оплати від покупців, контроль за вчасним технічним обслуговуванням автомобіля.


Торговий представник
8 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Sales Representative"

Компанія ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ», офіційний дистриб'ютор Procter&Gamble в Україні, оголошує конкурс на заміщення посади представника торговельного.
Вимоги до кандидата: наявність досвіду роботи і знання основ продажів від 1 року; наявність водійських прав категорії В і досвіду керування автомобілем не менше 2-х років; впевнений користувач ПК.


Збирач полуниці
7 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Збирання полуниці"

ТзОВ “Екофрутс” запрошує на сезону роботу збирача полуниці.
Умови праці: графік роботи: з 6:00 по 18:00, забезпечуємо житлом (при потребі), оплата здійснюється за кілограми зібраної полуниці.

 


Робітник складальної дільниці
7 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "stonemason"

ФОП Паламарчук В.А. потрібен робітник складальної дільниці каменеобробного цеху (мармур).
Вимоги до кандидата: порядність, почуття колективізму; пунктуальність, відповідальність; спритність, вікові обмеження від 21 до 40 років; базова середня освіта; задовільний стан здоров'я тощо.
Функціональні обов'язки: робота з ручним полірувальним та шліфувальним інструментами; виконання задач по складанню виробів з каменю (мармур, агломармур, кварцит).


Майстер перукар
7 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Майстер перукар"

AROMA SPA запрошує на роботу майстра перукаря.
Вимоги до кандидата: стаж роботи не менше 2 років
Умови праці: день через день або два через два, високоякісні матеріали, дружній колектив, хороша транспортна розв'язка, салон VIP класу.


Робочий на виробництво
7 000 грн -  зарплата 

Пов’язане зображення

ЧП Янтос запрошує працівника на виробництво металовиробів.
Вимоги до кандидата: чоловіки від 20 років
Функціональні обов'язки: волочіння дроту.

 

 


Кухар універсал
6 000 грн -  зарплата 

Результат пошуку зображень за запитом "Cook"

ФОП Коломийчук А.В. потрібен кухар універсал, старший кухар, кухар гриль-меню. 
Вимоги до кандидата: досвід роботи кухарем і спеціальна освіта буде перевагою; знання технології приготування кулінарної продукції; відповідальність, пунктуальність, цілеспрямованість, порядність тощо.
Умови праці: позмінно 3/3, графік обговорюється на співбесіді, з 10.30 год. до 23.00 год., забезпечуємо безкоштовне харчування, розвезення додому (в межах міста Тернополя).


Менеджер контакт-центру
5 500 грн -  зарплата

Пов’язане зображення

Контакт центр VOOHO запрошує на роботу операторів зі знанням англійської мови.
Вимоги до кандидата: освіта вища / незакінчена вища освіта; грамотна українська та російська мови, англійська — не нижче Intermediate тощо.
Функціональні обов'язки: надання кваліфікованої консультаційної допомоги з використанням каналів комунікації: он-лайн чат, вхідні дзвінки, електронні листи; ознайомлення користувачів з продуктами компанії, їх властивостями, актуальними акціями та пропозиціями тощо.


Мерчендайзер
4 200 грн -  зарплата

Результат пошуку зображень за запитом "Merchandiser"

ДП “САВСЕРВІС КАРПАТИ” запрошує на роботу мерчендайзера, тобто товарознавця, який буде представляти торгову компанію в торгових мережах. 
Вимоги до кандидата: посвідчення водія кат.В (бажано),досвід роботи вітається, але не обов'язковий.
Функціональні обов'язки: рекламний супровід товару, викладка товару згідно вимог виробника, організація акцій облік рекламної продукції і т.д.


Посудомийниця
3 500 грн -  зарплата

Пов’язане зображення

На посаду посудомийниці в дружню ресторацію «Мамонт» потрібні посудомийниці.
Вимоги до кандидаток: дівчата та жінки віком від 20-50 років. Можливо без досвіду роботи (все необхідне навчимо).
Умови праці: графік 3/3 9:00-23:00 


Вело курє’р
1 500 грн -  зарплата
 
Результат пошуку зображень за запитом "Bicycle kuryer"

“АвтоНова-Д”  потрібен на роботу вело курє’р, на неповний робочий день.
Функціональні обов'язки: доставка запчастин по місту. Не габаритні запчастини.
Помічник на офіс та склад.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

21:00 Не ховайте каструлі далеко. Гаряча вода в Тернополі може з'явитися нескоро 20:00 Фінал футбольного Кубка Тернопільщини прийме Козова 19:00 Тернополяни рятуються від спеки водою з бювету біля Катедри 18:30 Фото дня: кременчанин упіймав гігантського коропа Від читача 17:10 На 12,3 мільйонів більше, ніж минулоріч сплатили податків лісові держпідприємства області до зведеного бюджету 18:00 21 медзаклад Тернопільщини з жовтня фінансуватимуть по-новому 17:30 Затримали тернополянина з краденим велосипедом та речовинами, схожими на наркотичні 17:00 Чи можна пити воду з джерел у селах поблизу Тернополя. Є результати досліджень 16:45 "Всі документи справи переписані “з нуля”, - каже мама Артемка, який помер від менінгіту 16:19 На Лановеччині горіла територія ферми 16:00 У Тернополі буде перша соціальна ветеринарна клініка 15:30 Тернополянин жорстоко познущався над кошеням. Поліція з'ясовує усі обставини 15:00 Дві аварії на Тернопільщині: загинув водій і травмувалося 13 людей 14:30 Водія маршрутки №13, який грубіянив пасажирам, перевели на слюсарні роботи 14:00 У загиблого в Польщі Володимира Палащука залишився маленький син (оновлюється) 13:30 Підлітки з Тернопільщини знайшли собі моторошну фотозону 13:00 Паркувальник вдарив водія палицею через те, що той не захотів оплачувати за стоянку 12:30 Нічия та поразки тернопільських команд у аматорській футбольній лізі 12:00 Фото дня: танцівниця показала трюки біля скульптури "Випадкова зустріч" 11:30 На Довженка зіткнулось два авто. Один з водіїв був із ознаками алкогольного сп'яніння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up