З жовтня пенсіонери отримуватимуть надбавку до пенсій. Кого це торкнеться

З жовтня пенсіонери отримуватимуть надбавку до пенсій. Кого це торкнеться

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з жовтня українці старше 75 років отримуватимуть додаткові пенсійні виплати. Розмір виплати складе 400 гривень.

За словами прем'єр-міністра, в березні цього року була проведена індексація для більшості українських пенсіонерів. Зростання пенсій на 11% торкнулося майже 8 млн людей, повідомляє урядовий портал.

«У квітні цього року була проведена індексація пенсій для працюючих пенсіонерів, і вони так само отримали свої оновлені виплати. Крім того, підвищуються мінімальні пенсійні виплати разом із підвищенням прожиткового мінімуму 1 липня та 1 грудня цього року. Минулого року Уряд вперше запровадив програму доплат пенсіонерам, які старше 80 років. Тепер вони щомісяця додатково отримають по 500 грн», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Також очільник Уряду наголосив, що 1 жовтня  так само вперше буде запроваджено додаткові виплати по 400 грн для пенсіонерів старше 75 років.

Відео дня

Прем’єр-міністр нагадав, що на засіданні Уряду 14 липня було ухвалено рішення про підвищення пенсій для військових.

«Доплати по 2 тисячі гривень будуть нараховані людям уже за липень. Загалом такі доплати торкнуться майже 400 тисяч людей. І це справедлива сума з огляду на те, що виплати іншим пенсіонерам індексувалися, а військовим пенсіонерам – ні», — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, Прем’єр-міністр відзначив, що Уряд продовжує спільно з профільним комітетом Парламенту працювати над тим, щоб запустити накопичувальну пенсійну систему.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
 • Igor Hurin

  Дадуть надбавку, але не забуваємо що з серпня ціна на електроенергію зростає з 1.68 до 2.80 це як мінімум а вдеяких областях і до 4грн. За кіловат.....
 • Наталя Гупало

  Стид і позор грабунок серед білого дня
 • Ліля Покиданець

  🥵
 • Ліля Покиданець

  А чому не дають 400 гривень ті хто має 70 років тоже люди похилого віку

keyboard_arrow_up