Тетяна Шпікула - Всі Статті (5354)

Державна митна служба будь-якої країни є невід’ємним елементом контролю і управління порядком переміщення всіляких вантажів через державний кордон. У її функції входить цілком певний перелік повноважень і суворий розпорядок, що дозволяє зробити її роботу найбільш ефективною і корисною суспільству, якому вона покликана служити.

День Тетяни — християнське і народне свято, яке припадає на 25 січня, згідно з григоріанським календарем, один із днів студента. Назване на честь святої Тетяни, християнської мучениці яка жила в Римі.

Також цього дня відзначають Міжнародний день освіти, Міжнародний жіночий спортивний день та День компліменту.

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.  

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. Свято виникло у США у 1986 році.

Івана Хрестителя вшановують наступного дня після Богоявлення (Водохреща). "20 хвилин" вітає всіх Іванів з іменинами.

Хрещення Господнє (Йордан, Водохреща, Богоявлення) — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Християни вірять, що освячена у цей день вода — цілюща і дарує благословення.  

Щедрий вечір або ж Маланка — вечір 13 січня напередодні Старого Нового року.

12 січня іменини відзначають власники таких імен: Онисія, Макар, Ірина, Антон, Федосія, Лев, Ярина.  

11 січня — це найввічливіший день року — варто подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий.

keyboard_arrow_up