Тетяна Шпікула - Всі Статті (1560)

7 вересня — День української військової розвідки. Адже саме 7 вересня 1992 року Президент видав Указ про створення розвідувального органу при Міноборони.  

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Ввечері очікується сильний дощ. Температура повітря коливатиметься від +14 до +25

З 1 липня пенсія за віком призначається автоматично. Відтепер не потрібно додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.  

Після опівночі 7 вересня почне діяти нове епідемічне зонування. До "червоної" зони потрапили - Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області.

Протягом осені 2020 року аналітики прогнозують поступову девальвацію гривні до долара. Курс очікується в межах від 27 до 30 гривень/долар.

Впродовж 3 вресня муніципальною інспекцією виявлено 3 випадки продажу алкоголю у нічний час.  

15-річний Сергій Головіцький потрапив до когорти Героїв-рятувальників 2020 року за порятунок товариша з палаючої будівлі.

На Тернопільщині роботодавці пропонували різні вакансії та високі зарплати.  

В Україні зафіксовано 2 107 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільше нових випадків у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях, а також у Києві.

За добу в області підтверджено 158 випадків зараження вірусом COVID-19. Зареєстровано 2 летальних випадки

keyboard_arrow_up