Тетяна Шпікула - Всі Статті (5355)

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні. За те, що хотіли жити у вільній країні, за те, що хотіли жити у своїй країні, вони віддали найдорожче — своє життя.

Стрітення Господнє відзначають у пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження.  

1894 — У Львові відбувся перший в українській історії футбольний матч (між командами Львова і Кракова). На 6-й хвилині Володимир Хомицький забив перший гол.  

Пиріг з абрикосами —  ідеальна випічка для домашнього чаювання

 Всесвітній день книг і авторського права. ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Адже саме цього дня померли Сервантес і де ля Вега, народився Моріс Дрюон.

Міжнародний день Матері-Землі відзначається, починаючи з 2010 року, щорічно 22 квітня. Встановлено Генеральною Асамблеєю ООН в 2009-му році 

Щорічно 20 квітня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Декольте́ — елемент відкритого жіночого вбрання, в якому шия, частина грудей і руки вище ліктя оголені.

У 1848 через сильні морози, що скували річку Ніагара, на понад 30 годин "зупинився" Ніагарський водоспад, також цього дня створили новий лікувальний напій, нині відомий під назвою "Кока-кола"; у Португалії відкрили 16-кілометровий міст. Відкрий для тебе історію цього дня.

День Служби безпеки України — свято України. Відзначається щорічно 25 березня у день прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Службу безпеки України».

keyboard_arrow_up