У Тернополі діє «Кінотеатр під відкритим небом «Outside Cinema»

У Тернополі діє «Кінотеатр під відкритим небом «Outside Cinema»

У Тернополі в парку ім. Т. Шевченка, неподалік Надставної церкви, із 25 червня розпочав роботу «Кінотеатр під відкритим небом «Outside Cinema». Кіносеанси – безкоштовні, оплату просять лише за пуфи, на яких можна зручно розміститися. Проте тернополяни можуть приходити і з власними ковдрами та сідати просто на траві.

Фільми транслюють на великому екрані розміром 5х4 м. Наразі кінотеатр працює з 21.30, проте вже наступного тижня кіносеанси розпочинатимуться з 18.00. Фільми просто неба будуть транслювати до кінця літа, а якщо погода буде сприятлива, то ще й у вересні.

– Наша робота залежить від погоди, тому програму кіносеансів розписуємо лише на день, – каже організатор Інна Ханас. – Сьогодні увечері о 21.40 тернополяни зможуть побачити драму «Сила волі» (2016) та комедію «Похмілля у Вегасі» (2009) о 24.00.

Додаткова інформація https://www.facebook.com/outside.cinema.ternopil. Попереднє бронювання пуфів за тел.: +38 (099) 564-16-29. Кількість місць обмежена. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Lana
    maybe better "Outdoor Cinema"
  • Діонісій
    чогось новеньке можна подивитись там під відкритим небом ?

    реально в Подолянах, чогось не те, хоч прикольно, малих на мультики водив, так і самому сподобалось.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева: історія сімейної майстерні «Зріз та гілка» play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяну Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії 14:00 У Скалі-Подільській водій ВАЗ збив велосипедистку 13:20 Нетверезі водії електросамокатів — серед лідерів порушень у Тернополі за вихідні 12:40 Відійшла у вічність заступниця директора Тернопільської школи №27 Ярослава Собко 12:20 У Вишнівці водійка наїхала на двох дітей: 5-річного хлопчика доправили до лікарні 11:40 Руслан Заброцький знову став директором Тернопільської школи №18 11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up