Хіпі-гурт з Норвегії розважатиме тернополян

Хіпі-гурт з Норвегії розважатиме тернополян

Тематичну вечірку  Blues Night влаштовують у барі "Коза" 24 лютого. Початок - о 20.00. Вхід - 50 грн.

 

Виступатимуть:
- хіпі гурт з Норвегії Steinar Lindblad. У концертній програмі колектив планує виконати і свої ліричні композиції, і хіти з елементами важкого року, культові пісні відомого Джона Ленона та Ніла Янга! У своїй творчості музиканти сповідують ідею хіппі - мир, любов, піклування про нашу планету!

Хіпі-гурт з Норвегії розважатиме тернополян, фото №1 на сайті 20minut.ua- Night On Fire (Україна) - гурт створений взимку 2015 року в Україні. Грає суміш garage, neo-psychedelic rock, roсk'n'roll, stoner rock 90'.

Хіпі-гурт з Норвегії розважатиме тернополян, фото №2 на сайті 20minut.uaБронювання столиків 52-23-75 або 067-208-13-31.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up